Sleduj živě koncert One Love Manchester! Vystoupí Justin, Ariana, Miley, Coldplay...

2. června 2017 10:28
Koncert probíhá v neděli večer! Buď u toho! Koncert můžeš živě sledovat třeba i přímo tady na webu ocko.tv!

ČTI TAKÉ: #LOVE: HARRY STYLES ZAVOLAL FANYNCE, ABY JÍ ŘEKL, ŽE JI MILUJE!

Ariana Grande / ONE LOVE MANCHESTER

Ariana Grande poslala jasný vzkaz teroristům, kteří zabíjeli na jejím koncertě! Ariana se nenechá zastrašit a do Manchesteru se už dva týdny po teroristickém útoku vrátí, aby tu odzpívala benefiční koncert, jehož výtěžek půjde právě na pomoc lidem, kteří buď přišli o své blízké nebo utrpěli zranění.

ŽIVÝ PŘENOS KONCERTU SLEDUJ TADY! #OneLoveManchester (Live):

One Love Manchester

Zároveň se nabídla, že pozůstalým obětí zaplatí výdaje spojené se smutečními obřady. Peníze na pomoc obětem už poslali také Eminem nebo kapela Take That. Také výtěžek z prodeje vstupenek bude celý věnován rodinám obětí a zraněným.

V britském městě uspořádá 4. června v Old Trafford Cricket Ground benefiční koncert věnovaný obětem bombového útoku, při kterém zahynulo 22 lidí. Kromě Ariany Grande vystoupí na akci i řada dalších umělců. Lístky na vystoupení byly po šesti minutách vyprodány.

Ariana Grande / Justin Bieber / Katy Perry

Divákům předešlého koncertu Ariany Grande, kteří se tak stali přímými svědky útoku teroristy, byly nabídnuty vstupenky zdarma.

Potvrzenými vystupujícími jsou: Justin Bieber, Coldplay, Miley Cyrus, Niall Horan, Katy Perry, Take That, Little Mix, Usher a Pharrell Williams.

Ariana Grande

Benefiční koncert ONE LOVE MANCHESTER odvysílá v neděli 4. června živě ČT art. Mimořádný přímý přenos ze stadionu Old Trafford, který má kapacitu padesát tisíc lidí, bude trvat zhruba tři hodiny a začne ve 20:00!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:28 sobota 30. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 339
  LOVE
 • 27
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 16
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART