Skupina Mirai vydala po tragické smrti ženy bubeníka Denisy Bílé (†26) prohlášení

20. září 2017 15:01
„Děkujeme všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení v tomto podivném období. Vzhledem k tomu, že se šíří i spousta nepřesných informací, chtěli bychom tímto vše uvést na pravou míru...

ČTI TAKÉ: BUBENÍKOVI SKUPINY MIRAI ZEMŘELA ŽENA PŘI TRAGICKÉ NEHODĚ. KAPELA RUŠÍ KONCERTY.

Mirai

Nadcházející turné s kamarády z Poetika přesouváme na jaro 2018. Termíny zveřejníme hned, jakmile je dojednáme. Bude-li to možné, vstupenky zůstanou v platnosti a bude možné je uplatnit v náhradním termínu.

Přáním Šimona bylo zahrát alespoň jeden koncert plánovaného turné, který by chtěl věnovat naší kamarádce a jeho ženě Denise. Ten proběhne 31. 10. 2017 v pražském Lucerna Music Bar a bude zároveň křtem alba Konnichiwa.

Oficiální vydání alba taktéž přesouváme, a to na 20. 10. 2017. V závislosti na stavu Šimona se pokusíme dostát většině slíbených závazků, a tím nejbližším je vystoupení pro Světlušku 21. 10. 2017, kde bychom měli zahrát jednu píseň. Věříme, že to bude lepší a lepší, a že čas zahojí rány, které osud Šimonovi a nejbližším přinesl.

Pro následující měsíc přerušujeme veškerou kapelní činnost a věříme v brzký návrat.

Velký dík patří klukům z Poetiky, kterým tato událost taky ovlivnila nejbližší budoucnost. Stojíte při nás a jste skvělí...“

Kapela Mirai

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:01 čtvrtek 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 12
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART