Skupina Maduar chystá unikátní show, legenda 90. let ožije v bratislavské NTC Aréně

24. srpna 2023 14:32
Skupina Maduar připravila pro své fanoušky unikátní show mapující 38 let trvající hudební pouť bratrské dvojice z malého města, kteří jako kluci založili na sídlišti kapelu a přivedli ji po 8 letech na českou, slovenskou a následně i maďarskou scénu. Své téměř 30-leté působení na scéně korunují koncertem 22. 9. 2023 v NTC Aréně v Bratislavě.
Maduar

Nebudou chybět silné emoce, nostalgické momenty, speciální hosté a skvělá multimediální show. Díky spektakulární laterně magice, kombinující živý koncertní projev s filmovou produkcí se nemožné stane skutečností. Ty největší hity Maduaru jako Hafanana, Do It, Anjel, I Feel Good nebo Mystic Party zazní v původních sestavách a s originálními hlasy Barbary Haščákové, Erika Aresty, či Anny-Katariny Schatzl, čímž se návštěvníci koncertu vrátí na 2 hodiny v čase a budou si moci opět vychutnat atmosféru 90. let na vlastní kůži se vším, co k tomu patří.

Maduar

Pokud se na tuto mimořádnou akci chcete navnadit už teď, podívejte se na archivní vzpomínková videa, která kapela postupně přináší na své FB stránce. A tím, co dosud netušili, že MADUAR je schopen pořizovat velké živé koncerty, doporučujeme podívat koncertní záznamy na jejich Youtube kanálu - například loňský Open Air na amfiteátru v Rimavské Sobotě.

Výjimečnou scénu šitou na míru pro prostory bratislavského Národního tenisového centra navrhla světová slovenská firma Kvant, takže o dokonalý zážitek je postaráno. 28 metrů dlouhá LED stěna ve výšce 3 pater, kinetická show použitá poprvé na koncertě v Čechách a na Slovensku, či laserová show, jsou zárukou toho, že koncertní příběh dvou bratrů vám přinese nepopsatelné momenty, jaké nenajdete na žádném 90s festivalu. Předprodej vstupenek zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:32 pátek 22. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

 • 25
  SUPER
 • 25
  LOL
 • 25
  WTF
 • 25
  FAIL
 • 22
  OMG
 • 22
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART