Skupina Maduar chystá unikátní show, legenda 90. let ožije v bratislavské NTC Aréně

24. srpna 2023 14:32
Skupina Maduar připravila pro své fanoušky unikátní show mapující 38 let trvající hudební pouť bratrské dvojice z malého města, kteří jako kluci založili na sídlišti kapelu a přivedli ji po 8 letech na českou, slovenskou a následně i maďarskou scénu. Své téměř 30-leté působení na scéně korunují koncertem 22. 9. 2023 v NTC Aréně v Bratislavě.
Maduar

Nebudou chybět silné emoce, nostalgické momenty, speciální hosté a skvělá multimediální show. Díky spektakulární laterně magice, kombinující živý koncertní projev s filmovou produkcí se nemožné stane skutečností. Ty největší hity Maduaru jako Hafanana, Do It, Anjel, I Feel Good nebo Mystic Party zazní v původních sestavách a s originálními hlasy Barbary Haščákové, Erika Aresty, či Anny-Katariny Schatzl, čímž se návštěvníci koncertu vrátí na 2 hodiny v čase a budou si moci opět vychutnat atmosféru 90. let na vlastní kůži se vším, co k tomu patří.

Maduar

Pokud se na tuto mimořádnou akci chcete navnadit už teď, podívejte se na archivní vzpomínková videa, která kapela postupně přináší na své FB stránce. A tím, co dosud netušili, že MADUAR je schopen pořizovat velké živé koncerty, doporučujeme podívat koncertní záznamy na jejich Youtube kanálu - například loňský Open Air na amfiteátru v Rimavské Sobotě.

Výjimečnou scénu šitou na míru pro prostory bratislavského Národního tenisového centra navrhla světová slovenská firma Kvant, takže o dokonalý zážitek je postaráno. 28 metrů dlouhá LED stěna ve výšce 3 pater, kinetická show použitá poprvé na koncertě v Čechách a na Slovensku, či laserová show, jsou zárukou toho, že koncertní příběh dvou bratrů vám přinese nepopsatelné momenty, jaké nenajdete na žádném 90s festivalu. Předprodej vstupenek zde.

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART