Sia se naštvala na rapperku Azealii Banks! Ta ve svém domě roky obětovala zvířata!

5. ledna 2017 13:31
Ke zpěvačce Siě se dostalo podivné video, ve kterém rapperka Azealia Banks ukazuje špinavou místnost od krve a přiznává k tomu, že u sebe doma několik let zabíjela zvířata a obětovala je Bohům... Mrkni na něj i ty!

ČTI TAKÉ: 33 NEUVĚŘITELNÝCH PROMĚN! Z PUBERTÁLNÍCH OŠKLIVEK JSOU SKORO MODELOVÉ A MODELKY!

Azealia připravila mnoha fanouškům pořádný šok. Nahodila bizarní video, ve kterém se předvádí s brýlemi a čistícími pomůckami a odstraňuje např. zbytky mrtvých kuřat.

Rapperka, která nedávno potratila se z toho možná na chvíli tak trochu zbláznila. Jinak si její počínání neumíme vysvětlit...

Veganka a bojovnice za práva zvířat Sia hned video zkritizovala na Twitteru s tím, že „obětování zvířat pro svůj zisk je nejhorší shit, o kterém kdy slyšela.

Rapperce taky doporučila, aby se pro žádanou publicitu místo podobných nesmyslů radši snažila stát co nejlepším člověkem a tvrdě zamakala.

SIA

Azealia okamžitě zareagovala nadávkami a urážkami Siina vzhledu sérií Instagramových postů, které ale brzy poté smazala. Napsala mimo jiné třeba rasisticky i to, že Siina bílá divná pleť musí být to nejhnusnější, co kdy Azealia v životě viděla, protože jinak by přece Sia svůj obličej pořád neschovávala...“

NO COMMENT! Tady někomu asi pořádně hráblo!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:31 pátek 5. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • 45
  WTF
 • 45
  OMG
 • 23
  LOL
 • 16
  FAIL
 • 16
  LOVE
 • 14
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART