Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Sheeranovi předskočí v Praze Zara Larsson a James Bay!

  31. ledna 2019 14:48
  S Edem Sheeranem si své první vystoupení v Česku odbudou ještě další dvě hvězdy světové hudební scény. Vystoupí před ním písničkách James Bay a zpěvačka Zaza Larsson.
  Zara Larrson

  Zara Larrson

  Držitel Brit Award a tří nominací na Grammy, písničkář James Bay a severská popová zpěvačka Zara Larsson rozehřejí news publikum na dvou letošních pražských koncertech Eda Sheerana. Kvůli velkému zájmu jsou k dispozici vstupenky již pouze na druhý koncert 8. července 2019.

  James Bay v Praze naživo představí svoje loňské album Electric Light. „Kdybych měl svoje první album popsat vizuálně, nejspíš bych zvolil oheň. To nové je o skutečném zvukovém a uměleckém vývoji. O pocitu svitu stowattové žárovky, která rozšiřuje a projasňuje to, co jsem si představoval. ‚Electric Light‘ mi jednoduše jednoho dne přišlo na mysl a já věděl, že je perfektní,“ říká před pražským koncertem James Bay, který patří mezi nastupující rockové hvězdy.


  Jeho mladší švédská kolegyně Zara Larsson na sebe poprvé upozornila v domácí pěvecké televizní soutěži Talang 2008, kterou s přehledem vyhrála. Následovalo první album Introducing, se kterým se hlavně díky hitu Uncover dostala do čela hudebních žebříčků.

  Titulní singl z její albové dvojky Lush Life se stal její další TOP písní ve Švédsku a umístil se v TOP 5 v Dánsku i Norsku. Kromě toho má Zara Larsson na kontě i duet s britským zpěvákem MNEKem nebo píseň This One’s for You s hostujícím francouzským DJ Davidem Guettou, jež byla oficiální skladbou Eura 2016 ve Francii. Zatím posledním počinem mladé švédské zpěvačky je podzimní singl Ruin My Life.

  Související