Shawn Mendes vydal dva očekávané singly! Hity nebo shity? Hlasuj!

22. března 2018 16:22
Shawn Mendes konečně vydal nové písničky!

ČTI TAKÉ: PŘÁTELÉ SHAWN MENDES A CAMILA CABELLO SE ZA RUCE VEDLI NA VEČEŘI

Shawn Mendes

Konečně je to tady! Shawn Mendes konečně poslal ven svou novou píseň. Mladý zpěvák a skladatel vydal v tomto týdnu hned dvě novinky - In My Blood a Lost in Japan.

Chtěl bych vám poděkovat za to, že jsem tady a že mě celou dobu podporujete. Píseň In My Blood je mému srdci nejblíž, co jsem kdy napsal a doufám, že máte radost, že konečně přicházím s úplnou novinkou,“ napsal k písni Shawn na Twitter. 

KVÍZ: POZNÁŠ CELEBRITY NA FOTKÁCH Z DĚTSTVÍ? ZKUS NAŠICH 20 FOTEK!

Nové songy zatím doprovází jen lyrics videa, ale jistě se brzo dočkáme i klipů. Úspěšný zpěvák, který se nedávno údajně rozešel s Hailey Baldwin, otevírá novou hudební i životní kapitolu! Děkujeme, Shawne!

Multiplatinový písničkář Shawn Mendes se tak vrací s energizující hymnou o překonávání překážek In My Blood, kterou napsal tradičně společně se Scottem Harrisem (Jessie J/X Ambassadors) a Geoffem Warburtonem a produkce se ujal Teddy Geiger (One Direction/James Blunt/Birdy). In My Blood pochází z vysoce očekáváného třetího alba, které vyjde v letošním roce. Singl již nyní dosáhl prvního místa na iTunes ve 40 zemích světa.

In My Blood je prvním novým kouskem vydaným od dob megahitu There’s Nothing Holding Me Back, který vyšel v dubnu minulého roku, stal se třikrát platinovým, obsadil první příčky hitparád a na YouTube nasbíral téměř půl miliardy zhlédnutí. 

Předchozí hit Stitches byl platinový dokonce sedmkrát a na YouTube téměř dosáhl jedné miliardy přehrání. Shawn Mendes je prvním umělcem, který měl ve věku nižším než dvacet let, na prvních příčkách hitparád tři singly.

ČTI TAKÉ: SHAWN MENDES KONEČNĚ PROZRADIL, JAK TO MÁ S HAILEY BALDWIN A CAMILOU CABELLO!

Shawn Mendes „In My Blood“ (Audio): Shawn Mendes „Lost In Japan“ (Audio):

Shawn Mendes

Shawn Mendes a Hailey Baldwin

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Charlie Puth a Shawn Mendes

Shawn Mendes / BTS

Nejstylovější muži světa

ČTI TAKÉ:  SHAWN MENDES UKÁZAL SEXY BŘIŠÁKY A PROMLUVIL O NOVÉM ALBU!

Co říkáš na novinku od Shawna Mendese?
Hlasuj 633
Hit!
Hlasuj 139
Shit!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:22 pátek 20. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 151
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 10
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART