Shawn Mendes dostal záludnou otázku o svatbě Justina & Hailey. Odpověď překvapí!

5. října 2018 10:49
Veselka Justina Biebra a Hailey Baldwin je na spadnutí, což tuší i Shawn Mendes. V nedávném rozhovoru se svěřil, zda očekává pozvánku a zda by pro novomanžele zazpíval.
Shawn Mendes

Už jsou to tři měsíce, co Justin Bieber (24) požádal modelku Hailey Baldwin (21) o ruku. V tuto chvíli je svatba už na spadnutí! Pár byl dokonce společně viděn i na úřadě, kde se dává povolení k sňatku (Marriage License Courthouse).

To ví i zpěvák Shawn Mendes (20), který při nedávném interview dostal záludnou otázku! Novináři se ho ptali, zda by na svatbě Justina a Hailey zazpíval, kdyby ho o to budoucí novomanželé požádali.

KVÍZ PRO MÓDNÍ MANIAČKY! VYZNÁTE SE V MÓDĚ A STYLU? ZKUSTE 25 OTÁZEK!

Ano, bylo to trochu jízlivé! Není totiž tajemstvím, že ještě před hvězdnými zásnubami měl Shawn s krásnou Hailey pletky a chvíli se o nich hovořilo jako o páru. Zpěváka ale otázka vůbec nerozhodila! Naopak.

Justin Bieber, Hailey Baldwin

„Zatím jsem ještě nedostal pozvánku na svatbu, ale jsem si jistý, že mi v nejbližší době přijde,“ řekl. „A jestli bych zahrál? Samozřejmě, kdyby to chtěli.“ Jak to tak vypadá Shawn Justinovi vůbec nezazlívá, že mu ji vyfoukl před nosem a s Hailey stále zůstávají dobrými přáteli.

ČTĚTE TAKÉ: 7 DIVNÝCH VĚCÍ OKOLO ZÁSNUB JUSTINA A HAILEY! OPRAVDU TO MYSLÍ VÁŽNĚ?

Hailey, Shawn a Justin

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:49 sobota 2. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 119
  LOVE
 • 45
  LOL
 • 40
  WTF
 • 24
  SUPER
 • 23
  OMG
 • 19
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART