Shawn Mendes konečně prozradil, jak to má s Hailey Baldwin a Camilou Cabello!

22. ledna 2018 15:29
Shawn Mendes prozradil zajímavosti o svém soukromí!

ČTI TAKÉ: Hvězda seriálu Glee Darren Criss alias Blain požádal o ruku svou lásku!

Shawn Mendes

Má Shawn přítelkyni?

Zpěvák tvrdí, že v současné době stále hledá tu pravou. Na předávání American Music Award se ho moderátor Jason Kennedy zeptal, zda s někým chodí. „Ne v současné době s nikým,“ řekl stručně zpěvák. „Humor je pro mě číslo jedna,“ odpověděl na otázku, co je pro něj to nejdůležitější u jeho budoucí přítelkyně.

Chodí s Hailey Baldwin?

V poslední době byl Shawn často viděn s modelkou Hailey Baldwin. Společně zašli na večeři, navštívili Universal Studios v Holywoodu a zašli na Hallowenskou party. Na jejich vztah byl Shawn dotazován i na červeném koberci během EMAs. „Hailey je skvělá, byli jsme společně na party, ale nechodíme spolu a nikdy jsme nechodili,“ tvrdí zpěvák.

FILMOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA HOROR TO! VYZNÁŠ SE? OTESTUJ SE!

Chodili spolu Shawn a Camila Cabello?

Od té doby, co vypustili hit I know What You Did Last Summer, fanoušci spekulovali, zda spolu nechodí. Sice jim to moc slušelo, ale jsou opravdu jen dobří přátelé. „Jsme si opravdu velmi blízcí a je to jedna z těch lidí, které považuji za své nejbližší přátele. Camila je skvělá textařka, to na ní velmi oceňuji,“ zavrhl zpěvák jakoukoliv možnost vztahu.

„Je neskutečně roztomilý, miluji ho. Vždy spolu rádi mluvíme po telefonu, nikdy ne o tom samém, ale pořád si máme co říct. Je to skutečný přítel“, dodala zpěvačka.

Byl Shawn někdy zamilovaný?

Přestože za sebou má pár vztahů, vypadá to, že žádná dívka nebyla pro něj zatím tou osudovou. „Měl jsem sice pár vztahů, ale nikdy jsem asi nebyl skutečně zamilovaný. Nikdy jsem totiž neměl zlomené srdce. Mám štěstí, ale neznamená to, že se to nemůže stát. Ale pokud se to stane, mohu díky tomu jednou napsat opravdu dobré písničky. Takže třeba mi to pomůže!,“ směje se zpěvák.

ČTI TAKÉ: Top 5 fashion filmů, který musí vidět každý módní maniak!

Me and my beautiful prom date! ❤️

Příspěvek sdílený Shawn Mendes (@shawnmendes),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:29 úterý 22. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 245
  LOVE
 • 34
  WTF
 • 29
  LOL
 • 26
  OMG
 • 24
  FAIL
 • 23
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART