Shawn Mendes je v top stovce nejvlivnějších lidí roku!

7. května 2018 11:31
Multiplatinový písničkář Shawn Mendes vydává vysoce očekávané třetí eponymní album, které vyjde 25. května!

ČTI TAKÉ: NOVÝ KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA TITANIC! POTOPÍ TĚ NÁŠ TEST?

Shawn Mendes

Mendesovo předchozí album Illuminate se stalo dvakrát platinovým a tři jeho singly se dostaly do radiové top desítky a debutová deska Handwritten obsahovala sedmkrát platinový hit číslo jedna Stitches. Obě jmenovaná alba debutovala na první příčce Billboard Top 200.

PATŘÍŠ DO MENDES ARMY? DOKAŽ TO V NAŠEM KVÍZU A ZKUS 20 OTÁZEK!

Hlavní singl desky In My Blood prozatím získal přes 145 milionů streamů a ve více než 50 zemích debutoval na první příčce iTunes. Album produkoval sám Mendes ve spolupráci s Teddy Geigerem, který v minulosti spolupracoval například s One Direction, Jamesem Bluntem nebo Birdy. Na hudební stránce se podílel Scott Harris a Geoff Warburton, kteří mají na svědomí i předchozí Mendesovu úspěšnou tvorbu.

VIDEO: Shawn Mendes - In My Blood: 

Vyjma In My Blood vyšel i singl Lost In Japan. Obě skladby získaly nadšené recenze od časopisů Rolling Stone, Billboard nebo Variety, časopis TIME je zařadil mezi 5 skladeb, které si musíte pustit tento týden a New York Times je mají ve svém Playlistu. Dalšími tracky na albu jsou například Youth s přispěním Khalida, Fallin’ All In You, na kterém se podílel Ed Sheeran nebo Particular Taste, který je zase z části prací Ryana Teddera.

Shawn Mendes

TIME nedávno zařadil Shawna Mendese mezi stovku nejvlivnějších lidí letošního roku. Celosvětově prodal přes 10 milionů desek, 100 milionů singlů a na kontě má přes 11 miliard streamů a na YouTube přes 4 miliardy zhlédnutí. Má za sebou dvě dokončená a vyprodaná turné a Forbes ho zařadil do svého legendárního žebříčku 30 pod 30. 

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Shawn Mendes

NOVÝ ZÁBAVNÝ KVÍZ! 10X CELEBRITY, FILMY, SERIÁLY, HUDBA! VYZNÁŠ SE?

Co říkáš na novinku od Shawna Mendese?
Hlasuj 633
Hit!
Hlasuj 139
Shit!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 úterý 4. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  LOVE
 • 12
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 10
  LOL
 • 9
  SUPER
 • 9
  OMG
Foto

P60o83r32n98e55s70i43a18n P29a51r96r14a42p64i54o

A BTS byli první, ale to Óčko asi už nezajímá (:

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART