Shawn Mendes je aktivní nejen v hudbě! Co ho inspirovalo pro jeho první vlastní parfém?

8. září 2017 16:32
Shawn Mendes nás baví nejen svou hudbou, ale i dalšími projekty.

ČTI TAKÉ: Lituje toho, že je hvězda? Shawn Mendes přiznal, jak vidí svoji „Mendes army“!

Shawn Mendes

Shawn Mendes má novou vůni.

Zdá se to jako hodně neobvyklá inspirace, ale hudba a javorový sirup se stali největší zdroj nápadů na novou vůni Shawna Mendese. „Jsem rád, že jsem vydal svůj první nehudební produkt, který mě opravdu reprezentuje,“ říká zpěvák o své první vůni Shawn Mendes Signature.

Bledě modrý obal je inspirován zpěvákovým prvním tetováním, flakón by mohl připomínat kytaru a do směsi byl zamíchán javorový sirup, citrusy, květiny a Shawn říká, že je to vůně na běžné použití. Reklamu vytvořil společně s Dannym Clinchem a záběry mapují jeho cestu na koncert v Dublinu. Shawn tak propojuje zvuk i vůni.

„Znal jsem Dannyho věci, které udělal dřív, a když přišel s nápadem udělat video, jako mou cestu na koncert, nemohl jsem odmítnout. Chtěl, abych se cítil naprosto normálně. Nejlepší je, že jsme mohli natáčet v Dublinu, protože je to opravdu hodně hudební město. S Dannym se mi skvěle spolupracovalo,“ říká zpěvák o svém kolegovi.

Shawn přiznává, že nejvíce mu voní věci, které mu připomínají domov. „Jsou to mé nejranější vzpomínky. Na věci okolo mého domu a na vaření mojí mámy,“ přiznává. Také v rozhovoru pro Teen Vogue mluví o svých fanoušcích.

„Je skvělé kolik lidí zajímá to, co dělám. Snažím se být, co nejvíce pozitivní a chci, abych byl s fanoušky, co nejvíce ve spojení. Společně se věnujeme i charitě, v minulosti jsme pracovali na projektu NotesFromShawn, kdy jsme získali peníze na vybudování školy v Ghaně. Slibuji, že podobných projektů bude víc.“

Kromě charitativní činnosti se zpěvák samozřejmě nejvíce věnuje hudbě. Aktuálně opět vyráží na turné a chce začít pracovat i na dalším album. „Nemohu se dočkat dalšího alba. Nemohu ještě nic prozradit, jen to, že už jsem začal psát,“ napíná Shawn své fanoušky a my se nemůžeme dočkat dalších jeho aktivit.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 sobota 6. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 171
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 11
  LOL
 • 11
  WTF
 • 10
  SUPER
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART