Seznam se s předskokankou Shawna Mendese, Julií Michaels! Komu píše písničky?

5. září 2017 14:29
Julia Michaels je krásnou zpěvačku, kterou si bere Shawn Mendes na turné.

ČTI TAKÉ: Jak moc je to mezi nimi vážné? Sophia Turner si s Joe Jonasem pořídili psa!

Julia Michaels / Shawn Mendes

Julia Michaels.

Začátkem tohoto roku vyjel Shawn Mendes na turné, které uzavřel minulý týden. V listopadu se na koncertní pódia ale opět vrátí a jako hosta si s sebou bere mladou a talentovanou Julii Michaels.

Myslíte si, že jste o ní neslyšeli? Pusťte si její obrovský hit Issue a hned vám dojde, kdo to je! Julia vystoupila i na MTV VMAs a její výkon byl opravdu hodně nabitý emocemi:

Její EP Nervous System vyšlo na konci července a kromě hitu Issue na něm najdeme i skladby Uh Huh, Worst in Me, či Make IT Up To You. Právě Uh Huh je druhý Juliin singl, který vyšel v červnu. „Hudba je v mých písních velmi jednoduchá. Jsem ale perfekcionista a vše musí být dokonalé,“ říká zpěvačka. Julii je teď 23 let, ale zpívat začala už když byla velmi mladá.

„Byla jsem ten člověk, který se skrývá před lidmi a dovolí všem ostatní, aby si dělali svoje a je tak naprosto spokojený,“ dodává. Julia napsala singl pro Jasona Derula, ale když Jason slyšel její hlas, rozhodl se, že chce, aby v singlu zněl její hlas...

Thank you @dior for letting me wear the most incredible, sparkly dresss ever :)

Příspěvek sdílený Julia Michaels (@imjmichaels),

Julia napsala písničky i pro Demi Lovato, Fifth Harmony, Justina Biebera, nebo Selenu Gomez. Do podvědomí se ale jako zpěvačka dostala mnohem později, což je ohromná škoda, protože je jisté, že Julia má velký talent. Přiznává, že proces psaní písní pro sebe a pro ostatní je dost rozdílný.

„Snažím se dát kousek sebe sama do všeho, co píšu. Ale ostatním toho dávám ze sebe méně. Nechci, aby někdo zpíval moje pocity. Proto jsem začala psát svoje písničky,“ dodává. A jde jí to opravdu skvěle. Nemůžeme se dočkat, až jí letos se Shawnem uvidíme na stagei!

Co říkáš na Julii Michaels?
Hlasuj 187
Super!
Hlasuj 99
Nic moc!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:29 středa 3. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 12
  SUPER
 • 6
  LOL
 • 6
  FAIL
 • 6
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART