Kirstin Maldonado z Pentatonix na sólové dráze! Slyšeli jste její novinku?

20. června 2017 18:05
Zaujala vás tahle krasavice? O Kirstin Maldonado ještě hodně uslyšíme!

ČTI TAKÉ: Liam Payne je skvělý táta! Co řekl o jednom ze svých malých fanoušků?

Pentatonix

Kirstin Maldonado

Seznamte se dalším mladou krasavicí. Kirstin Maldonado, kterou jste možná zaznamenali ve skupině Pentatonix se rozhodla vyzkoušet sólovou dráhu. „Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla rozjet svůj sólový projekt, ale vyrostla jsem jako zpěvačka, získala jsem větší jistotu a chtěla jsem si to vyzkoušet. Nyní cítím, že mám zkušenosti a důvěru v lidí, kteří mi věří,“ svěřila se zpěvačka.

so excited to officially announce my solo project ✨my new single #BreakALittle is out TONIGHT!!

Příspěvek sdílený Kirstin Maldonado (@kirstintaylor12),Kapela je ale stále na turné a Kirstin ji rozhodně neopouští. I když přiznává, že je plně zaneprázdněná. „Miluji to, protože nejlépe funguji, když jsem totálně full. Mívám bloky, kdy můžu odpočívat, ale pak se zase těším až budu pracovat,“ říká. Z kapely, která začínala na Youtube se propracovali v úspěšnou partu a na kontě mají několik Grammy.

‪Tokyo, you were LOUD last night! We miss you already!! #PTXTokyo2‬

Příspěvek sdílený Pentatonix (@ptxofficial),

„Je důležité být vytrvalý. Spoustu lidí se snaží dělat totéž, ale je nutné najít si svoje místo a držet se ho. Zůstat věrný tomu, co vás baví a vytvořit si vlastní značku. Nedělejte ale moc věcí najednou a umějte říkat ne,“ radí úspěšná zpěvačka.

Ta vydala nedávnou písničku Break a Little, na kterou je podle svých slov velice pyšná. „Vždycky jsem chtěla píseň, která bude sice smutná a vážná, ale ve výsledku pozitivní. Zapojila jsem do ní emoce, které pro mě v reálném životě nejsou jednoduché vyjádřit, ale dokážu je zachytit v písni,“ vysvětluje Kirstin.

Chystá i debutové EP, která by mělo vyjít v červenci. „Deska, má vyjádřit mojí cestu životem a jak jsem dospěla. Bude to trochu temnější pop, ne nijak záporný, ale takový, jak ho cítím já,“ vysvětluje mladá zpěvačka. Už se těšíme až desku uslyšíme celou, protože už teď je jasné, že to bude pecka!

kirstin - Break A Little (Official Video)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:05 středa 18. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 9
  WTF
 • 9
  OMG
 • 7
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART