Sexy model Cameron Dallas o sebe rád pečuje! Jaké jsou jeho beauty tipy?

19. července 2017 11:21
Model Cameron Dallas rád vypadá dobře!

ČTI TAKÉ: Miley Cyrus o své změně na hodnou holku. „Ukazuji lidem, že mohou být sami sebou!“

Cameron Dallas

Co si budeme povídat, každý rád vypadá dobře a líbí se. Netýká se to jen holek, i kluci chtějí, aby se za nimi holky otočily a ostatní chlapi jim tajně záviděli. Model Cameron Dallas se rozhodl představit novou kolekci ručníků od Mario Testino.

„Mě se hrozně líbí. Já sem rád vypadám dobře a pokud jde o krásu, někdy vypadá nejlíp to nejednodušší,“ svěřil se Cameron v nejnovějším videu, kde ručníky představuje. V něm ukazuje také speciální válec. Je to starodávný čínský nástroj pro péči o pleť a pomáhá zmírnit kruhy pod očima.

" give me more feeling & attitude " - @justinrcampbell

Příspěvek sdílený Cameron Dallas (@camerondallas),

Také dodává, že nejraději začíná ráno tím, že si obličej opláchne jen ledovou vodou. „Přípravy by vám ráno neměly zabrat mnoho času. Já jen vstanu a opláchnu si obličej studenou vodou,“ dodává model.

Přiznává také, že je velkým fanouškem přírodní kosmetiky. „Opravdu rád používám produkty, které neškodí životnímu prostředí.“ Za tohle sexy Cameronovi tleskáme!

Under The Towel: Cameron Dallas

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:21 čtvrtek 16. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 100
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 10
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG
Foto

H46a43n K25a

*kdyby

Foto

H75a35n K87a

Máte tam chybu.. Měli by jste ji opravit!!!!! Kdby jste náhodou nevěděli jakou, ma tam být: Hanky sexy model Cameron Dallas.. ❤

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART