Sexy herec ze Stmívání v růžové paruce? Kvůli čemu ji Robert Pattinson natáhl?

25. září 2017 17:40
Herec se převleků rozhodně nebojí!

ČTI TAKÉ: Kylie Jenner si chce po porodu zrušit Instagram a plánuje založit farmu!

Robert Pattinson

Robbert Pattinson měl na střední škole zajímavý koníček

Robert Pattinson se objevil už na několika titulních stranách časopisů, ale nikdy jsme nevěděli, že herec má rád trochu ujeté cover fotky. 

Jednou z těch je i titulka časopisu Wonderland. Robert na ní totiž vystupuje v růžové paruce, což vypadá opravdu hodně crazy. Titulní strana má několik verzí, kromě paruky je na ní herec i v čepici.

"I like entering worlds that feel foreign... I loved the idea of highlighting a subculture and magnifying it until it seems almost unrecognisable." Robert Pattinson takes the lead with his self directed cover shoot  shot by @sandycandykim styled by @miyakobellizzi wearing @diorhomme ⚡️ interviewed in conversation with Yuval Noah Harari, introduction by @thebenjiwalters ⭐️ available to BUY ONLINE NOW at @wonderlandshop ☝ link in bio . . . . . . . . . . Entertainment director and producer @ericacornwall, hair @vaingloriously, makeup @marlabeltmua, set design @erinlarkgray, photography assistant @morgantstuart, fashion assistants @666999666999 David Mendoza @perfectawful, remote producer @naitian, hair assistants @mischag @cheekymaa, set assistant Cailin Hutchinson Thanks to @refineryhotel, @pier59studios, @tiptopprops and @teamID ❤️

Příspěvek sdílený Wonderland (@wonderland),Herec, který se může pyšnit i nominací na Oscara za film Good Time, mluví v rozhovoru pro časopis například i o poznáváních různých subkultur.

„Mám rád, když mohu vstupovat do různých světů ostatních lidí. Chci poznat všechny odnože subkultur a jejich lidi. Jsem ke světu poměrně optimistický. Rád mluvím s lidmi, kteří mohou ostatním pomoci vidět věci jinak; logicky a objektivně,“ svěřil se tajemně herec. Zajímavé myšlení, Robe!

ČTI TAKÉ: Upírská svatba! Kellan Lutz ze Stmívání požádal o ruku svou krásnou holku!

UNDER HIS INFLUENCE ✨ the Autumn 2017 Issue is here  featuring a specially curated portfolio by Robert Pattinson, star of @goodtimemov  shot by @sandycandykim styled by @miyakobellizzi wearing @diorhomme ⚡️ interviewed in conversation with Yuval Noah Harari, introduction by @thebenjiwalters ⭐️ available to BUY ONLINE NOW at @wonderlandshop ☝ link in bio . . . . . . . . . . Entertainment director and producer @ericacornwall, hair @vaingloriously, makeup @marlabeltmua, set design @erinlarkgray, photography assistant @morgantstuart, fashion assistants @666999666999 David Mendoza @perfectawful, remote producer @naitian, hair assistants @mischag @cheekymaa, set assistant Cailin Hutchinson Thanks to @pier59studios, @tiptopprops and @teamID ❤️

Příspěvek sdílený Wonderland (@wonderland),

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:40 úterý 23. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 21
  LOL
 • 16
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 15
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 7
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART