Sexy Ansel Elgort z filmu Baby Driver: „Raději budu záhadný a nemluvný než ukecaný.“

28. července 2017 21:24
Herec Ansel Elgort hraje v novém snímku Baby Driver.

ČTI TAKÉ: Chester Bennington bude mít soukromý pohřeb. Rodina ho nechce nechat pohřbít vedle jeho nejlepšího přítele.

Ansel Elgort hraje ve filmu Baby Driver

Režisér snímku si vás vybral hlavně pro vaši lásku k hudbě, kterou oba dva sdílíte. Ovládáte i hru na nějaký hudební nástroj?

Ano, umím hrát na piáno. Taky zpívám a skládám hudbu a už vyšla i moje nová píseň. Hudba tvoří podstatnou část mého života, a když jsme se s Edgarem poprvé potkali, on to věděl a hodně jsme se spolu o tom bavili. Pak mi řekl, že proto bych mohl být ten správný člověk pro tuhle roli. Pak jsem si přečetl scénář, do kterého jsem se okamžitě zamiloval a bylo to jasné.

Australian premier of #BabyDriver !! Which is out today in Australian Cinemas!!! - @carmelovarela

Příspěvek sdílený Ansel Elgort (@ansel),Baby toho ve snímku moc nenamluví. Vnímal jste to jako výhodu nebo jste si přál, aby mohl trochu více mluvit?

Ne, slyšel jsem už od mnoha slavných herců, že se ve svých rolí snaží svoje řečnění vždycky zkrátit, jak jen to jde. Je mnohem lepší zůstat záhadný, je lepší říct tu a tam nějakou větu, která skutečně vystihne podstatu než být tím, kdo celou dobu jenom žvaní. Tak bych si to přál i já, budu o to usilovat. Tom Hardy má ve snímku Šílený Max asi třináct vět je skvělý.

Navíc ty tmavé sluneční brýle. To taky dělá svoje.

To jo.

Feels like summer

Příspěvek sdílený Ansel Elgort (@ansel),Jak jste se cítil v obležení takového skvělého obsazení?

Pod ochranou. Maličký, připadal jsem si jako trpaslíček, takové oscarové hvězdy okolo mě (smích). Čekal jsem, že se budu cítit trochu ustrašeně, ale pravdou je, že oni už všichni nemohli být velkorysejší a vřelejší a být mi lepšími mentory. Jsou to tak báječní lidé a tohle natáčení mi přineslo pár krásných osobních přátelství. Teď už jsem tak rozmazlený, že mám ve všech smlouvách větu, že pracuji jen s těmi, co vyhráli Oscara (smích).

Baby driver (2017) CZ HD trailer

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:24 sobota 25. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 54
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 15
  OMG
 • 14
  FAIL
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART