Nový seriál Single Lady: Jízda v Óčku! Hned první díl setřel Youtubera Mishovy šílenosti!

25. dubna 2017 18:14
Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi!

ČTI TAKÉ: COOL BEJVÁK LADY GAGA OD AIRBNB! TADY SI UŽÍVALA TÝDEN FESŤÁKU COACHELLA!

Pozor, mluví se tady sprostě a nikdo (hlavně drsná šéfka) si rozhodně nebere servítky! Hned v prvním díle si navíc tvůrci nebáli udělat srandu z několika Youtuberů, mezi kterými nechybí ani legendární Mishovy šílenosti.

Single Lady je z tvorby Mishy znechucená. Sleduj v prvním díle seriálu!

Misha, kterého by Óčkaři nejraději zakázali na české Youtube scéně a který získal na ocko.tv v anketě o nejhejtovanějšího klučičího českého Youtubera jednoznačně nejvyšší počet hlasů se z toho ale určitě nehroutí.

Olda „Metadon“ Florian a jeho brácha Misha

Negativní reklama mu nikdy nevadila, naopak mu přináší další a další peníze, takže se určitě nebude zlobit, že se jeho bizarní tvorba, která má i velkou spoustu fanoušků, zase někde přetřásala!

Nový seriál vznikl ve spolupráci internetové televize Playtvak.cz a produkčního domu Lucky Man Films Davida Ondříčka. Drsnou šéfku TV Óčko Sabinu v něm hraje Jana Plodková.

Jana Plodková se v seriálu Single Lady představí ve zcela jiném světle.

V dalších rolích se představí herci Václav Kopta, syn Bolka Polívky a Chantall Poulain Vladimír nebo dcera Ondřeje Havelky Rozálie. „Je to svižná dramatická komedie, která hodně sází na humor, překvapivé zápletky a vtipné dialogy,“ řekla scenáristka Tereza Seidlová.

Jana Plodková v roli drsné ředitelky ÓČKA

Premiérový díl uvedla internetová televize Playtvak.cz 24. dubna 2017. Na reprízy se diváci mohou těšit i v nočním programu TV ÓČKO!

1. díl Single Lady: Sexy šéfka:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:14 středa 23. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 84
  SUPER
 • 28
  WTF
 • 25
  LOL
 • 21
  LOVE
 • 20
  OMG
 • 17
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART