Seriál 13 Reasons Why se vrací! 8 novinek, které zatím víme o druhé sérii!

11. srpna 2017 14:13
Pokud nežijete na jiné planetě, nebo v jeskyni bez wi-fi připojení, nejspíš už jste slyšeli o mega úspěšném seriálu Netflixu, který produkuje Selena Gomez a její máma. Jmenuje se 13 Reasons Why a chystá se druhá série! Co o ní víme?

ČTI TAKÉ: ZEDD PROZRADIL: „CHODIT SE SELENOU GOMEZ BYLO ŠÍLENÉ! PEKLO NA ZEMI!“

Clay Jensen a Hannah Barker / 13 Reasons Why

Sebevražda, sexuální obtěžování, deprese, šikana. To všechno jsou hlavní témata seriálu 13 Reasons Why, který si získal obrovské množství fanoušků, ale i odpůrců.

Ti druzí čekali jen na to, až někdo napodobí sebevraždu Hannah, což bohužel netrvalo dlouho po odvysílání seriálu. Ten má naopak jako poselství bojovat proti šikaně, která často vede k rozhodnutí teenagerů, vzít si život.

Díky obrovskému úspěchu se seriál a příběhy jeho postav vrátí ve druhé sérii, která se právě natáčí. Co všechno se nám o ní zatím podařilo zjistit?

Ale a Justin / 13 Reasons Why

1. Kdy se bude druhá série 13 Reasons Why vysílat?

Producenti ještě nejsou schopni dát dohromady přesné datum, ale bude to stoprocentně už příští rok, jakmile bude seriál hotov.

Selena Gomez a hlavní hrdinové seriálu 13 Reasons Why

2. Kolik bude mít druhá série dílů?

Stejně jako první série, i druhá bude mít 13 epizod. Každý díl bude mít hodinu.

13 Reasons Why

3. O čem bude druhá série?

Podle popisu Netflixu bude pokračováním té první a naváže plynule na události, které se staly po smrti Hannah Baker. Zaměří se na jednotlivé postavy a na to, jak zvládají nové problematické situace nejen ve škole, ale i v osobních životech a jak se vyrovnávají se smrtí své spolužačky i s tím, jak žít po takové události dál. Děj se bude točit hodně kolem maminky Hannah - Olivie a kolem Claye.

13 Reasons Why

4. Bude postava Hannah nějakým způsobem i v druhé sérii?

producenti potvrdili, že ano. Nejspíš tedy uvidíme ještě mnoho dalších situací, které se udály v jejím životě předtím, než se rozhodla ho ukončit.

13 Reasons Why

5. Objeví se v seriálu nějaké nové postavy?

Ano, a nebude jich zrovna málo! Nových postav by mělo být celkem sedm! A i ony budou prožívat životní příběhy, které stojí za odvyprávění! Bude tu například super populární roztleskávačka, problematický týpek, holka umělkyně, trenér, rodiče Bruce a spousta dalších zajímavých nových postav.

13 Reasons Why

6. Jak bude příběh pokračovat pro Claye?

Clay nesl sebevraždu Hannah opravdu špatně. Jak se s ní vyrovná? A podaří se mu to vůbec, nebo i pro něj skončí tenhle příběh špatně? Clay sám prozradil: „Lidi budou myslím hodně překvapeni, až zjistí, jak Clay skončí! Já sám se to ještě pořád snažím srovnat v hlavě!“, řekl představitel Claye, Dylan Minette v jednom z aktuálních rozhovorů. Co se asi stane? Umíráme zvědavostí!

Dylan Minnette (Clay Jensen) a Katherine Langford (Hannah Baker), 13 Reasons Why

7. Bude v pokračování seriálu i jeho producentka Selena Gomez?

Krátká stručná odpověď zní: nebude. Selena tenhle projekt miluje, ale nechce se stát středem pozornosti a odvrátit tak zájem diváků od hlavního poslání seriálu a tak se rozhodla jej zastřešit jen jako producentka.

Tenhle seriál MILUJEME a nemůžeme se dočkat dalších dílů!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:13 sobota 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 650
  LOVE
 • 57
  SUPER
 • 23
  LOL
 • 21
  WTF
 • 20
  OMG
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART