SELENU UŽ NEBAVÍ BÝT SINGLE A HLEDÁ KLUKA! PŘIZNALA TO V CARPOOL KARAOKE!

24. června 2016 16:48
Není pochyb o tom, že Selena je v současnosti jednou z nejvíce sexy celebrit. Proč tedy nemá kluka? Sama Sel teď uznala, že už je nejvyšší čas to změnit!

Selena je krásná a talentovaná, má skvělý hlas, dokáže být hodně vtipná a umí se bez problémů zasmát i sama sobě! Tak proč je pořád single? Většina lidí by řekla, že důvodem je možná stále ještě i po tak dlouhé době její bývalý - Justin Bieber, ale Selena o tom nechce ani slyšet a sama teď vyhlásila pátrání po novém panu dokonalém.

Justin Bieber a Selena Gomez - skončí opět spolu?

Rozhodila sítě dokonce i před milióny diváků, kteří sledují show Jamese Cordena a jeho oblíbené Carpool Karaoke. Když se jí James zeptal, jestli se do partičky Taylor Swift někdy dostane nějaký kluk, Selena pohotově odpověděla: „Najdi mi kluka a můžeme se o tom pobavit!“ „Takže teď někoho hledáš“?, obrátil James... „Jasně, proč ne?“, odpověděla Sel. „Chci si taky užít nějakou zábavu!“, pokračovala. Selena je očividně na lovu, ale nechce přiznat, že by měla ráda vážný vztah, roztomilé! Nemůžeme se dočkat, kdo bude její novou láskou! Po Justinu Bieberovi je očividně laťka dost vysoko a jen tak někdo nemá na to, ji překonat!

Selena Gomez - Carpool Karaoke

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:48 sobota 22. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • 138
  SUPER
 • 32
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART