Selena vždycky věřila, že se k sobě s Justinem vrátí! Jak je to mezi nimi teď?

9. listopadu 2017 21:29
Krásná zpěvačka a herečka měla Justina vždycky v srdci a nikdy na něj nezapomněla.

ČTI TAKÉ: Konec dokonalých figurín a Photoshopu? Módní společnost se rozhodla ukázat ženská těla včetně strií a celulitidy!

Selena Gomez a Justin Bieber

O tom, že se začal scházet staronový pár Selena Gomez a Justin Bieber už jste zřejmě slyšeli. Všechny jejich společné schůzky za posledních čtrnáct dní ukazují, že vymazali minulost a rozhodli se vyjít společně do budoucna. Proč se k tomu ale zatím ani jeden z nich nevyjádřil? 

Selena Gomez a Justin Bieber

Bojí se, že by to opět nemuselo vyjít? Jejich první společný vztah byl hodně divoký, Justin strávil dokonce pár dní za mřížemi a Selena se dlouhou dobu léčila s depresemi. Dvojice se navzájem obviňovala z nevěry, až spolu přestali úplně mluvit.

Justin od té doby vystřídal náruče několika žen, kdežto Sel zakotvila u rapera The Weeknda, po jehož boku strávila deset měsíců. 

Pár spolu vypadal velmi šťastně, dokonce tak, že si všichni mysleli, že spolu plánují děti a svatbu. Weeknd to ale očividně viděl jinak a se Selenou se rozešel. Je to proto, že cítil, že ji to stejně táhne k její první lásce - Justinovi? 

The Weekend se rozešel se Selenou Gomez

„Justin byl Seleninou první láskou. V jejím srdci bude mít vždycky speciální místo. Vždycky doufala, že jim to okolnosti dovolí a opět se k sobě vrátí. V minulosti byly chvíle, kdy byla Selena nadšená a doufala, že se k sobě opět vrátí, ale on jí opakovaně zklamal,“ řekl zdroj z okolí.

Justin Bieber

„Nikoho nedokázal srovnávat se Selenou. Vždycky o ní věděl, že je to ta nejdůležitější žena v jeho živiotě a teď je dostatečně vyzrálý na to, aby si uvědomil, že ona je tou, která si zaslouží to nejlepší,“ říká zdroj o Justinovi. A jak spolu tihle dva vypadají?

„Jsou společně skvělí. Ani jeden z nich nemá oči pro nikoho jiného a zdá se, že to tak ještě nějakou dobu zůstane. Tráví spolu hodně času a jsou velmi šťastní,“ dodává zdroj. Jak tohle dopadne! Bude z toho nakonec svatba a velká rodina, kterou by si Justin tak přál?

ČTI TAKÉ: Máš arachnofobii? Tenhle pavouk tě z ní možná vyléčí!

Selena Gomez se potkala opět s Justinem Bieberem

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:29 pátek 9. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 448
  LOVE
 • 35
  FAIL
 • 29
  LOL
 • 28
  WTF
 • 26
  SUPER
 • 18
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART