Selena Gomez postla fotku z nemocnice! Prodělala transplantaci!

15. září 2017 6:15
Selena Gomez byla v ohrožení života!

ČTI TAKÉ:  DANIEL RADCLIFFE BOJUJE V NOVÉM TRAILERU O ŽIVOT! FILM BYL NATOČEN PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ!

Selena Gomez vzpomíná na svoje začátky.

Selena Gomez si prošla už mnohým. Teď udělala šokující přiznání, proč byla část léta mimo. Zotavovala se po transplantaci ledvin! Selena kvůli své bitvě s lupusem musela podstoupit transplantaci ledvin, aby se jí celkově zlepšilo zdraví. 

Selena v posledních letech bojovala s lupusem a letos v létě se rozhodla, že dalším krokem v jejím boji bude nová ledvina. Nový orgán dostala od jedné ze svých nejlepších kamarádek, Francie Raise. Zpěvačka sdílela toto odhalení na Instagramu, kdy postovala fotku s Francií na nemocničním lůžku. 

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

„Všimla jsem si, že někteří moji fanoušci se ptali, proč jsem teď nic nedělala a nepracovala na nové hudbě. Zjistila jsem, že kvůli lupusu potřebuju transplantaci ledvin a teď se z ní zotavuji. Musela jsem to udělat kvůli svému zdraví. Upřímně řečeno se neskutečně těším až se s vámi podělím o svou cestu za těchto několik měsíců. Do té doby chci poděkovat své rodině a neuvěřitelnému týmu lékařů za vše, co pro mě před a po operaci udělal. A samozřejmě, neexistují slova, které by popisovali, jak moc bych mohla poděkovat své nejlepší kamarádcd Francii. Dala mi neskutečný dárek a oběť. Jsem neuvěřitelně šťastná. Miluji tě,“ napsala dojemně Sel. 

Není zřejmé, kdy Sel operaci podstoupila nebo jak dlouho v nemocnici byla, ale je téměř jisté, že teď bude sdílet mnohem víc toho, čím si prošla. Selenu obdivujeme za to, že o takhle těžkém tématu dokáže mluvit a držíme jí palce, ať je teď už všechno v pořádku! 

ČTI TAKÉ:  RÁD JI ROZMAZLUJE! CO DOSTALA SELENA OD SVÉHO MILÁČKA THE WEEKENDA?

Selena Gomez

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:15 sobota 13. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 98
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 14
  FAIL
 • 12
  WTF
 • 11
  SUPER
 • 8
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART