Selena a The Weekend si udělali romantický večer! Kam spolu zašli?

19. června 2017 13:01
Selena Gomez a její miláček The Weekend si umí užívat!

ČTI TAKÉ: ÓČKO SUMMER 2017: 2. díl! 10 nejlepších filmů pro horké letní večery!

Selena Gomez a The Weeknd

Přestože patří mezi ostře sledované páry, můžou si Selena Gomez a její miláček The Weekend udělat sem tam romantický večer. Pár si vyrazil do obchodního centra La Grove v Los Angeles. „Selena a The Weekend vypadali velmi zamilovaně. Udělali si zastávku ve snack baru a pak vyrazili do kina na filmovou novinku o 2Pacovi,“ vysvětluje zdroj, který zamilovaný pár potkal.

Oba si na sebe vzali nenápadné oblečení, Selena zvolila černou bundu, legíny a bílé tenisky, její partner zas maskáčovou bundu a černé boty. Dvojice vypadala velmi šťastně a zdálo se, že si užívají společné chvilky.

Glow

Příspěvek sdílený The Weeknd (@theweeknd),

Paparazzi zachytili páreček, jak vychází zadním vchodem. Sel držela The Weekenda za ruku, když si všimla kamer, odtáhla se a zakryla si obličej. The Weekend si vytáhl kapuci, aby mu nebylo vidět do obličeje.

Každopádně je super, že si mohli tihle dva konečně zase užít romantický večer, protože the Weekend brzy vyrazí na evropské turné, která ho zaměstná až do konce července. Sel ale dokázala už dříve, že si na svého miláčka umí udělat volno, i když je od něj tisíce kilometrů daleko!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:01 úterý 17. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 45
  LOVE
 • 22
  WTF
 • 13
  SUPER
 • 13
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART