Selena odjela pracovně do Londýna. Proč s sebou nevzala svého miláčka Justina?

6. prosince 2017 8:06
Selena se rozhodla, že do Londýna vezme svou nejlepší kámošku. Justin tak zůstal doma.

ČTI TAKÉ: TOP 15 vánočních filmů podle Google. Kdo vyhrál tuhle anketu?

Selena Gomez a Justin Bieber

Selena Gomez je aktuálně v Londýně, kde chodí mimo jiné i po rozhovorech. Pro zpěvačku a herečku je tahle cesta ale vyloženě pracovní, takže na jejím výletě chybí její miláček Justin Biebera. Sel si stále drží novou blonďatou barvu vlasů, na kterou si pořád nemůžeme zvyknout.

Sel si ale teď spíše nemůže zvyknout na pozornost, které se jí dostává kvůli jejímu návratu k Justinovi. Možná i proto vzala do Londýna svou nejlepší kamarádku Courtney Barry, se kterou si pořídila i selfie ve výtahu. Selena teď ale zkrátka potřebuje být sama a věnovat se práci.

Je to talentovaná zpěvačka, herečka a producentka a opravdu teď potřebuje klid na práci.I Justin si potřebuje zřejmě od své lásky trochu odpočinout. Nedávno na Instagramu zveřejnil fotku, kde hraje na klavír a zpívá a svěřil se, co pro něj znamená jeho otec.
„Jsem rád, že mohu poznávat víc svého otce, když jsem starší. Svou práci bych nemohl dělat bez své rodiny, kterou navždy budu milovat,“ svěřil se dojemně zpěvák. Selena a Justin mají teď čas si vše promyslet, ale věříme, že jim čas strávený od sebe pomůže.

ČTI TAKÉ: Emilia Clarke aka Daenerys si přeje, aby se fanoušci přestali soustředit na sex a nahotu v seriálech!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:06 čtvrtek 5. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 96
  LOVE
 • 20
  FAIL
 • 18
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 15
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART