Selena má Justina plnou hlavu! Stráví Vánoce s ním a se svou rodinou?

29. listopadu 2017 15:48
Vezme Selenina rodina Justina na milost a bude moct strávit zpěvák s herečkou Vánoce?

ČTI TAKÉ: Rozešli se spolu? Proč Justin a Selena netrávili Den díkuvzdání společně?

Jelena je zpátky?

Selena Gomez sice nestrávila Den díkuvzdání se svými miláčkem Justinem Bieberem, ale je tu další svátek, který by chtěli strávit spolu. Nejmenovaný zdroj z okolí páru mluví o tom, že by spolu chtěli strávit Vánoce. „Selena opravdu doufá, že Vánoce stráví společně s Justinem a se svou rodinou,“ řekl zdroj.

Justin Bieber a Selena Gomez

„Nebylo to správně načasované, aby spolu strávili Den díkuvzdání a Selena byla trochu zklamaná, že spolu nemohli být. Strašně jí chyběl a už nechce, aby byla další svátek bez něj,“ dodal zdroj. Také dodal, že se oba dva snaží být ve vztahu opatrní. Chtějí si dělat věci podle sebe, ale aby je respektovali navzájem i jejich rodiny.

„Vánoce jsou její nejoblíbenější svátky roku a rodina znamená pro Selenu hrozně moc. Chtěla by byt pro tento velký den se svou rodinou a s Justinem. Pro ní nejdůležitější lidmi jejich života. Selena cítí, že jejich vztah se vyvíjí správným směrem, jsou šťastní a opravdu doufá, že spolu stráví Vánoce,“ dodává.

Madison loves her baby sister!

Příspěvek sdílený Laveda Gage (@lavedagage),

Justin se od rozchodu s ní před několika lety velmi změnil a vyzrál. Pokud dostane šanci strávit se Selenou a její rodinou Vánoce, bude se muset chovat, jak nejlépe to dovede,“ pokračuje zdroj. Vypadá to, že Selena má Justina plnou hlavu a my jim to obou dvou moc přejeme.

ČTI TAKÉ: 15 nejlepších make-up proměn! Který herec či herečka se nejvíce změnili? Hlasuj!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:48 čtvrtek 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 150
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 20
  WTF
 • 16
  OMG
 • 15
  FAIL
 • 14
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART