Selena Gomez vyrazila ven v outfitu za půl milionu! Našli jsme levnější variantu!

1. srpna 2018 12:08
Selna Gomez si vyrazila do města ve super stylovém outfitu! Jeho cena je ale poměrně vysoká. Vychází skoro na půl milionu korun! My jsme pro vás dohledali podobné, avšak mnohem levnější kousky!

Selena Gomez na vycházce v Los Angeles

Že Selena Gomez má zkrátka styl, asi nemusíme říkat dvakrát! Na procházku po Santa Monice v Los Angeles zvolila jednoduchý ležérní outfit, ve kterém vypadala naprosto dokonale! Abyste si pořídili stejný, museli byste mít navíc 21 000 dolarů, tedy skoro půl milionu korun.

Na celém outfitu byl nejdražší náhrdelník od značky Tiffany & Co. a pak kotníkové boty na podpatku ze španělského módního Balenciaga. Asymetricky střižené džíny a triko s potiskem AC/DC vyšly dohromady asi na 220 dolarů. Kruhové náušnice stály necelých 500 dolarů.

Selena Gomez si oblékla stylový outfit, který ji vyšel na více než 20 000 dolarů

KVÍZ SELENA GOMEZ: PŘEDVEĎ, JAK DOBŘE JI ZNÁŠ!

Líbí se vám, co si Selena oblékla, ale máte mnohem nižší rozpočet? Podobný outfit si ale můžete pořídit i za mnohem přijatelnější cenu. Máme pro vás inspiraci z běžných konfekčních obchodů!

Tričko AC/DC prodává eshop EMP, cena 499 Kč. Džíny Zara, cena 1299 Kč. Lakované kotníkové boty Mango, cena 1999 Kč. Kolekce náušnic Sinsay, cena 199 Kč. Pásek Sinsay, cena 99 Kč. Náhrdelník Asos, cena 280 Kč.

ČTI TAKÉ: HOLLYWOODSKÉ PÁRY, KTERÉ DĚLÍ VELKÝ VĚKOVÝ ROZDÍL. BLAKE, BEYONCE, HUGH..

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:08 čtvrtek 29. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 150
  LOVE
 • 90
  LOL
 • 47
  WTF
 • 47
  FAIL
 • 43
  OMG
 • 30
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART