Selena Gomez vyrazila na hokej podpořit svého kluka Justina Biebera!

5. února 2018 8:39
Selena Gomez po dlouhé době opět vyrazila na Justinův hokejový zápas!

ČTI TAKÉ:  ZPĚVAČCE LANĚ DEL REY ŠLO O ŽIVOT! CHTĚLI JI UNÉST!

Justin Bieber a Selena Gomez

O tom, že spolu Justin Bieber a Selena Gomez  nestrávili veřejně Silvestr v Mexiku, přestože tam oba dva byli, se už ví. S tím vystoupalo na povrch spoustu otázek. Stalo se něco mezi hvězdným párem? Rozešli se spolu ještě dříve než spolu veřejně začali chodit?

Selena vyrazila na hokej

Jejich vztah byl od začátku plný problémů a dvojice se neustále scházela a rozcházela. Dostalo se to až do takové fáze, že Selena začala mít psychické problémy. Nyní si mohou fanoušci Jeleny oddychnout. Selena se před pár dny objevila v Los Angeles na hokeji, kde podporovala právě svou lásku Justina. 

KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁLY! STAL SE Z TEBE ZÁVISLÁK ZÁVI-ZÁVI-ZÁVISLÁK?

Žádných velkých intimností se ale diváci nedočkali. Obě hvězdy opustili svá místa zvlášť, ani nenasedli do společného auta a vlastně se k sobě ani moc neměli. Selena si na sebe vzala volné džíny, šedou mikinu a tenisky. Justin se teď snaží trávit volný čas především se svou rodinou. 

Justin vypadal po zápase spokojený

Nedávno vyrazil se svou matkou na Maledivy a krátce poté, co se vrátil do Kalifornie, zašel s otcem na oběd. Selena se v posledních týdnech spíše skrývala, vypadá to, že nabírala energii do dalšího pracovního roku a odpočívala.

Musela si herečka srovnat myšlenky ohledně svého přítele? Uvidíme, co nadcházející rok přinese nejen v jejich práci, ale především v osobních životech!

ČTI TAKÉ:  DEMI LOVATO BOJUJE S KILY: „NA FOCENÍ JSEM SI PŘIPADALA ODPORNÁ!“

Selena Gomez vyrazila na hokej

Justin jako hokejista

Selena Gomez, Marshmello - Wolves: 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:39 úterý 5. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 89
  LOVE
 • 17
  FAIL
 • 16
  SUPER
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF
 • 15
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART