Selena Gomez se vrací se skvělým songem Bad Liar! Ohodnoť ho v anketě!

18. května 2017 11:01
Americká zpěvačka Selena Gomez je poslední měsíce opět hudebně velmi aktivní. Je to jen pár týdnů, co se objevila na novém singlu It Ain't Me od norského producenta Kyga, nyní do rádií posílá svoji novinku Bad Liar, kterou zároveň fanouškům dává jasně najevo, že intenzivně pracuje na písních pro nové studiové album.

ČTI TAKÉ: POJEĎ NA IBIZU! DJ NO. 1 STARTUJE UŽ 22. KVĚTNA! TEN NEJLEPŠÍ EDM SET VYHRÁVÁ!

Selena Gomez

Za songem Bad Liar stojí sama zpěvačka, které při psaní vypomohl například i Justin Tranter z rockové kapely Semi Precious Weapons, jenž se Selenou v minulosti spolupracoval již několikrát, ale je podepsán i pod úspěšnými singly Gwen Stefani, Linkin Park nebo Justina Biebera.

Bad Liar / cover

Popová píseň na první poslech zaujme vytleskávaným rytmem a hutnou basovou linkou. A právě ta může být zasvěceným povědomá. A není se čemu divit, Selena totiž pro píseň Bad Liar použila sampl ze songu Psycho Killer z roku 1977, který pochází z repertoáru legendárních Talking Heads.

Pozor, tenhle song má vážně velké hitové ambice! Nenechte si ujít ale ani videoklip, který zpěvačka v premiéře nabídla právě dnes exkluzivně přes službu Spotify!

Selena Gomez - Bad Liar

Bad Liar je...
Moje nová oblíbená písnička!
Moje nová oblíbená písnička!
347
Nic moc!
Nic moc!
189
Hrůza, tohle fakt není můj styl!
Hrůza, tohle fakt není můj styl!
152

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:01 pátek 15. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 69
  LOVE
 • 34
  SUPER
 • 27
  FAIL
 • 25
  WTF
 • 16
  LOL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART