Selena Gomez se rok po transplantaci ledviny svěřila, jak to prožívala!

26. srpna 2018 16:28
Selena Gomez (26) rok po náročné operaci zavzpomínala na průběh operace a vyzdvihla své fanoušky, kteří ji velmi podporovali.
Selena Gomez

Je to už skoro rok, kdy podstoupila Selena Gomez (26) náročnou transplantaci ledviny. Teď se svěřila s jakými pocity během roku bojovala. Selena během show, která se sice natáčela už v dubnu, ale vysílala se až teď, představila osmiletou Nellie Mainor, který trpí vzácným onemocněním ledvin.

Zaměřuji se na to, aby svět byl lepší místo a vy zkuste udělat se svými přáteli to samé. Jak mnozí víte, v loňském roce jsem absolvovala transplantaci ledvin. Hrozně moc lidí po celém světě mi nabídlo pomoc a podporu. Někteří po té, co slyšeli můj příběh, našli odvahu a darovali jiným lidem,“ svěřila se herečka otevřeně.

KVÍZ POPOVÉ ZPĚVAČKY! JAK SE VYZNÁTE V ÚSPĚŠNÝCH KRÁSKÁCH?

Té ledvinu darovala její blízká kamarádka Francia Raisa. „Tito lidé mi připomněli, jak jsem šťastná, jakou mám podporu a mohu tuto lásku sdílet dál,“ dodala herečka.

Ta vypadá, že je teď opravdu velmi spokojená a šťastná, přestože se její velká láska Justin Bieber zasnoubil a chystá svatbu s modelkou Hailey Baldwin.

ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ SI DALA PAUZU OD INSTAGRAMU: „ŘEŠÍM OSOBNÍ PROBLÉMY“

.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:28 pondělí 24. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 47
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 15
  OMG
 • 11
  LOL
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART