Selena Gomez přiznala, že musí chodit 5x týdně na psychoterapii!

28. března 2017 9:41
Sel to prozradila v aktuálním rozhovoru pro magazín VOGUE, pro který také nafotila podle vlastních slov „jeden z nejlepších photoshootů svého života“!

ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER MILUJE NOVÝ SINGL ZAYNA MALIKA A PLÁNUJE SPOLEČNÝ HIT!

Selena Gomez

Sel otevřeně přiznala, že po svém pobytu v léčebně a přerušení turné se teď plně soustředí na to, aby byla v pohodě, v čemž jí hodně pomáhá její současná láska - The Weeknd a také denní návštěvy psychoterapeuta.

“Terapie DBT (Dialectical Behavior Therapy) totálně změnila můj život! Přála bych si, aby o tom dokázalo mluvit víc lidí a motivovalo to ostatní, kteří na tom nejsou třeba zrovna nejlíp!

Selena Gomez

My holky jsme v dnešní době považované za silnější osobnosti, než kluci a očekává se od nás, že všechno zvládneme levou zadní, jsme silné, sexy a děsně cool. Žádné selhání se dneska ani nepřipouští a to je přece úplně špatně!“

„Jsem šťastná, že jsem se rozhodla jít do léčebny. Během turné jsem na tom byla opravdu špatně. Měla jsem depresi, cítila jsem se hrozně sama a zároveň jsem měla strach z lidí. Nejvíc mě mrzelo, že jsem měla pocit, že jsem zklamala své fanoušky kvůli zrušení turné.

Selena Gomez

Jaké to bylo vzdát se na celých 90 dní dobrovolně svého mobilu? „ Neumíte si to ani představit! V naší skupince jsem byla já a šest dalších holek, kterým bylo úplně jedno kdo jsem a samy měly dost starostí se sebou a s tím, aby se daly dohromady. Byla to jedna z nejtěžších zkušeností v mém životě, ale zároveň jedna z nejlepších!“, usmívá se Selena.

Selena Gomez

Máš osobní zkušenosti s psychologem nebo psychoterapeutem?
Hlasuj 227
ANO!
Hlasuj 362
NE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:41 středa 26. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 80
  LOVE
 • 31
  SUPER
 • 31
  OMG
 • 21
  LOL
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART