Selena Gomez má nové zdravotní potíže. Když se o nich dozvěděla, zhroutila se!

15. října 2018 12:14
Rok po transplantaci ledviny má Selena Gomez nové zdravotní potíže. Poté, co se nemilou zprávu dozvěděla, zhroutila se a skončila na psychiatrii.
Selena Gomez

Selenu Gomez (26) opět zradilo zdraví! Tentokrát nejen fyzické, ale i duševní. Zpěvačka nedávno oslavila jeden rok od úspěšné transplantace ledviny. Jenže před dvěma týdny se objevily nové potíže. 

Kvůli špatné tvorbě bílých krvinek musela být znovu hospitalizována. Z domova byla převezena rovnou do Cedars-Sinai Medical Center v LA, odkud ji ale po několika dnech propustili. 

VELKÝ KVÍZ O FILMOVÝCH HLÁŠKÁCH! POZNÁTE 50 FILMŮ A SERIÁLŮ PODLE SLAVNÉ HLÁŠKY?

Bylo však předčasné se radovat. Minulý týden se totiž celá situace opakovala znovu. Selena žádala lékaře, ať ji co nejdřív pošlou domů. Ti ale shledali její zdravotní stav natolik vážný, že to radikálně odmítli. Musí zůstat v nemocnici!

To zpěvačku velice zasáhlo a z celé situace se psychicky sesypala. Nyní se nachází na psychiatrické klinice East Coast, kde podstupuje dialektickou behaviorální terapii, kterou absolvovala již v minulosti. Stejně jako miliony fanoušků i my Seleně přejeme mnoho síly a brzké uzdravení!

ČTĚTE TAKÉ: TOHLE VŠECHNO DĚLÁ SELENA GOMEZ, ABY MĚLA KRÁSNÉ VLASY, PLEŤ I POSTAVU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:14 úterý 12. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 113
  OMG
 • 45
  FAIL
 • 27
  LOL
 • 25
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 20
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART