Selena Gomez hlásí comeback! Už odpustila Justinovi svatbu s jinou?

15. ledna 2019 10:26
Po více než pěti měsících se Selena Gomez ozvala svým fanouškům.

Selena Gomez je zpátky

Fanoušci se o ni už začínali bát, protože více než pět měsíců o sobě Selena Gomez  (26) nedala vědět. Teď konečně sdílela fotku, u které mimo jiné popřála všem dodatečně šťastný nový rok a poděkovala za lásku a podporu. Selena se zhroutila loni na podzim, kdy se dozvěděla o svatbě svého ex Justina Biebera (26) a modelky Hailey Baldwin (22)

LUPUS, CUKROVKA, ASTMA! KTERÉ CELEBRITY OVLIVŇUJÍ NEPŘÍJEMNÉ NEMOCI?

Selena skončila v léčebně pro duševní nemoci, kde se zotavovala už poněkolikáté. „Loňský rok byl pro mě ve znamení sebereflexe, výzvy a osobního růstu. Vždycky vám výzvy ukazují tím, kým jste  a co jste schopni překonat. Není to snadné, ale věřte mi, jsem pyšná na osobu, kterou se teď stávám. Těším se na tento rok, co mi přinese. Všechny vás miluji,“ napsala Selena k černobílým fotkám na Instagram. Věrným fanouškům bylo hned jasné, že tím cche naznačit, že na kvůli Justinovi se už netrápí a zároveň k němu nechová zášť.

Fanouškům se ozvala na Instagramu

Selena si dala pauzu od sociálních sítí. V září oznámila, že si chce od Instagramu, Facebooku a dalších médiích odpočinout, protože čelila negativním komentářům, které ji doprovázali na několika platformách. O měsíc později se objevily zprávy, že skončila v nemocnici. 

Kromě duševních problémů začala mít problémy i po transplantaci ledviny, kterou absolvovala v srpnu 2017. Od té doby, co nemocnici opustila, trávila hodně času se svou rodinou a s věrnou kamarádkou Taylor Swift (28). Snad je zpěvačka už v pořádku a letošní rok si najde nejen novou lásku, ale bude se rozvíjet i v oblasti kariéry.

ČTĚTE TAKÉ:  TOHLE VŠECHNO DĚLÁ SELENA GOMEZ, ABY MĚLA KRÁSNÉ VLASY, PLEŤ I POSTAVU!

Popřála všem hezký nový rok

Hodně času trávila s Taylor

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:26 středa 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • 154
  LOVE
 • 70
  SUPER
 • 33
  LOL
 • 29
  WTF
 • 27
  FAIL
 • 24
  OMG
Foto

A58n46e72t11t K95a55a

Tak aspoň, kdyby tam byl věk Justina Biebera napsaný správně, protože Justinovu je 24 let, a ne nějakých 26. Bylo by na tom aspoň kousku pravdy.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART