Selena Gomez byla těhotná a už má za sebou i porod! Alespoň ve filmu, sleduj!

18. srpna 2017 17:42
Tak tohle je celkem masakr!

ČTI TAKÉ: Justin Bieber útočí na taneční parket skvělou novinkou Friends! HIT nebo SHIT? HLASUJ!

Selena Gomez

Selena Gomez

Tuhle podstatnou informaci musíme říct hned na začátku. Selena Gomez nikdy nebyla těhotná a vypadá to, že to v soukromém životě zatím neplánuje. Těhotná je ale v novém filmu In Doubious Battle, kde hraje Lisu London, která těhotná je.

A ne těhotná nemusí být v reálu, aby mohla hrát těhotnou, takhle věci ve filmech nefungují. Selenina postava je ale mladá matka a děj filmu se soustředí na práva dělníků v roce 1933. Zápletka je docela jednoduchá a film bude mít docela určitě úspěch, nás ale zajímá rozhodně scéna, kde Selena své filmové dítě porodí.

Also so stoked I got to show you a sneak peak at my @coach bag I designed

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Už podle prvních fotek je jasné, že scéna to bude napínavá a že Sel je tak skvělá herečka, že tenhle náročný úkol zvládne. Pochválil jí i její kolega Josh Hutcherson. Vyzdvihl hlavně její zarputilost k práci.

„Bylo to intenzivní. Nebyl jsem zrovna při téhle scéně, ale slyšel jsem jí křičet a bylo to opravdu věrohodné,“ popsal Josh. Je nám jasné, že Sel tuto scénu zvládla bravůrně, přestože tento okamžik v životě ještě nezažila. Už se nemůžeme filmu dočkat a hlavně se těšíme na okamžik až se Sel stane matkou.

In Dubious Battle Trailer:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:42 sobota 16. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 66
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 18
  WTF
 • 16
  LOL
 • 16
  OMG
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART