Selena Gomez už není nejsledovanější na Instagramu! Uhádnete, kdo ji trumfnul?

30. října 2018 12:29
Po dvou letech je Selena Gomez sesazena z Instagramového trůnu! Od nynějška už není nejsledovanější celebritou. Překonali ji slavný sportovec
Selena Gomez

Zpěvačka a herečka Selena Gomez (26) si více než dva roky držela status jedničky na Instagramu. Se svými více než 144 miliony followery byla až do tohoto týdne nejsledovanější celebritou na této sociální síti vůbec.

Její kralování je však u konce. Alespoň prozatím. Z trůnu ji sesadil portugalský fotbalista Cristiano Ronalodo (33), který dotáhl zpěvaččin náskok a o několik tisíc followerů ji předběhl.

Cristiano Ronaldo

Musí se nechat, že hvězda italského fotbalového klubu Juventus FC je na Instagramu velice aktivní. Sdílí jak snímky z utkání, tréninků a vítězných oslav, tak se často pochlubí perličkami ze svého osobního života. Cristiano má čtyři děti a žije se svou přítelkyní a matkou jednoho z dětí Georginou Rodríguez.

9 PROBLÉMŮ, KTERÉ POCHOPÍ JEN HOLKY, CO NĚKDY STALKOVALY NĚKOHO NA INSTAGRAMU

A co na to Selena? Zdá se, že se Instagramem moc netrápí. Má totiž úplně jiné starosti. Krom toho, že ji rok po transplantaci ledviny opět vypeklo zdraví, se její ex Justin Bieber (24) tajně oženil s Hailey Baldwin (21). Momentálně si tak dala od sociálních sítí detox a pracuje na svém fyzickém i duševním zotavení.

ČTĚTE TAKÉ: SELENA GOMEZ VS. HAILEY BALDWIN: JAK SE MĚNILY DVĚ VELKÉ LÁSKY JUSTINA BIEBERA?

Cristiano & Selena

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 středa 27. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOL
 • 41
  FAIL
 • 30
  WTF
 • 29
  SUPER
 • 28
  OMG
 • 23
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART