Milion likes za 13 minut! Selena Gomez svou novou fotkou zbořila Instagram!

26. července 2018 10:57
Selena sdílela na Instagramu několik fotografií ze své narozeninové oslavy. Za pár minut měla hned milion likes.

Selena Gomez je na Instagramu stále populárnější

Selena Gomez oslavila v neděli své 26. narozeniny a na Instagramu sdílela veselou sérii fotografií ze své oslavy, kde jí to neskutečně sluší. Herečka vypadá opravdu velice šťastně a zdá se, že si konečně užívá života a neřeší, že se její ex Justin Bieber zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin.

Fotografie brzy získala přes milion likes a Selena tak porazila Beyonce. Post těhotné zpěvačky před několika lety dosáhl milion lajků za několik minut, teď jí ale předběhla právě Selena. Její fotografie z večírku z Itálie dosáhly milionu srdíček během neskutečných třinácti minut, což je ve světě Instagramu rekord.

V tuto chvíli má post skoro deset milionů srdíček a toto číslo se neustále zvedá. I díky této sérii si Selena přijde na opravdu hezké peníze. Podle londýnské společnosti, která plánuje příspěvky na Instagram si Selena může přijít až na 800 000 dolarů za jeden post.

Sir Carter and Rumi 1 month today. ❤️

Příspěvek sdílený Beyoncé (@beyonce),

To Beyonce si může říct „jen“ o 700 000 dolarů. Klíčovými faktory k tomu, jak získat peníze za posty je počet sledujících a jak často daný uživatel přidává příspěvky a jak moc je na Instagramu aktivní.

Jediná celebrita, která dokázala Selenu na sociální síti překonat, je modelka a podnikatelka Kylie Jenner. Ta si za jednu fotku může říct až o 1 milion dolarů.

ČTI TAKÉ: Bude z něj táta? Justin Bieber naznačil, proč se tak rychle zasnoubil s Hailey!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:57 pátek 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 75
  OMG
 • 33
  LOVE
 • 31
  SUPER
 • 27
  LOL
 • 20
  WTF
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART