Sebastian má nový klip Rub a líc a vyrazí na stejnojmenné turné!

25. února 2019 17:48
Projevit lásku a respekt lze bez ohledu na věk nebo zdravotní handicap. Zpěvák Sebastian mluví v novém klipu Rub a líc o síle lidského pouta.
Sebastian při natáčení klipu Rub a Líc

„Jak jdete životem, mění se kulisy, důvody hádek i partnerské problémy, ale síla citu, vzájemná úcta a hloubka emocí můžou přetrvat. Na příběhu dvou starých lidí jsme chtěli ukázat, že plnohodnotný vztah se dá prožívat i v pokročilém věku,“ popisuje Sebastian hlavní motiv videoklipu.

Lipo a Sebastian při natáčení klipu Rub a Líc

Jeho realizace se opět ujal Lipo, jenž režíroval i zpěvákův předchozí klip Bestseller: „Uvědomil jsem si, že pochyby vyjádřené v textu Sebastianovy písničky nemusí nutně znamenat klasické neshody a hádky mladých lidí a jejich rozchody a sbližování, ale že může jít o problém zásadnější, který je spojený s nemocí nebo stářím. K mnohému, co se nakonec ve videoklipu objevuje, mi pomohly rozhovory se samotnými herci, kteří před kamerou stáli prakticky poprvé v životě,“ říká Lipo.

Natáčení klipu Rub a Líc

Videoklip se za účasti celé kapely natáčel v prostorách pražské Švehlovy koleje, hlavní role ztvárnili amatérští herci Helena Šikýřová a Jiří Míček.

Skladba Rub a líc dala také název jarnímu turné, které Sebastian odstartuje 28. 3. v brněnském Sonu. V Praze zahraje 10. 4. v klubu Roxy a sérii zakončí v Lidových sadech v Liberci. Na koncertech Sebastian představí nové písně, které budou součástí chystaného druhého alba. Vstupenky seženete tady.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:48 úterý 25. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • 29
  LOVE
 • 22
  FAIL
 • 20
  LOL
 • 20
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 19
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART