Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Sanremo Junior CZ 2020 SPECIÁL začíná!

  30. září 2019 14:07
  Poslední zářijový víkend proběhl v Žižkovském divadle Járy Cimrmana první výběrové kolo Sanremo Junior CZ 2020 SPECIÁL do kterého se přihlásilo téměř 100 mladých talentovaných zpěváků a zpěvaček. Letošní ročník bude speciální tím, že se finálového večera zúčastní i finalisté z minulých ročníků, kteří splňují podmínky soutěže a budou vybráni porotou.
  San Remo

  San Remo

  Sólisté budou mít šanci v jednotlivých výběrových kolech zabojovat o účast v národním finále, které se uskuteční za doprovodu Bon Art Pops Orchestra v divadle Hybernia dne 19.2.2020. Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen, již v minulosti na koncertech doprovázel takové hvězdy jako je Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Dan McCafferty (Nazareth), Jaroslav Svěcený, Michaela Gemrotová, Radim Schwab a mnoho dalších. 

  Ze tříkolového výběru před odbornou porotou nakonec do finále postoupí celkem 1O finalistů - 6 nových talentů a 4 finalisté z minulých ročníků, kteří budou vybrání porotou v odděleném kole. V období říjen –únor čeká finalisty několik víkendů plných příprav. 

  San Remo

  Projdou si hodinami zpěvu s hlasovou poradkyní Kühnova dětského sboru Eliškou Hrubou Toperczerovou, pohybovou hereckou průpravou s herečkou Dianou Šoltýsovou, lekcemi rétoriky s Janem Čenským, profesionálním focením s Michaelem Kratochvílem, kompletním stylingem ve spolupráci s Luvoxy Hair & Beauty a mnoha dalšími zkušenostmi v oblasti hudby a vystupováním na jevišti. Na závěr příprav budou mít všichni finalisté šanci vystoupit na velkém pódiu v rámci finálového galavečera Sanremo Junior Czech Republic za doprovodu Bon Art Pops Orchestra, který se uskuteční 19. února v divadle Hybernia. 

  Odborná porota na finálovém galavečeru vybere vítěze, který pojede reprezentovat naší zemi do italského lázeňského města Sanremo. Sanremo Junior CZ se koná pod patronátem Italského kulturního institutu. 

  Více informací se dozvíte nawebových stránkách a nebo na Facebooku

  San Remo
  San Remo

  Související