Sanremo Junior CZ/Sk 2020 Speciál má už nové finalisty

30. září 2019 14:07
Celkem 11 finalistů z České republiky a 3 ze Slovenské republiky postoupilo do finále dalšího ročníku dětské pěvecké soutěže Sanremo Junior CZ/SK. Výběr probíhal ve třech kolech a do finále postoupilo celkem 14 finalistů - 10 nových talentů a 4 finalisté z minulých ročníků, kteří byli vybráni porotou v odděleném kole.
Sanremo Junior CZ/SK 2020 SPECIÁL

Těchto 14 dětí čekají měsíce velkých příprav na finálový večer Sanremo Junior CZ/SK, který se uskuteční 19. února v pražském divadle Hybernia. Během večera vystoupí nejen se svou soutěžní písní, ale čekají je i další společné písně. Dále také vystoupí mnoho známých osobností. To vše za doprovodu Bon Art Pops Orchestra, který je složen výhradně z žen. Na finálovém večeru Sanremo Junior CZ/SK, se orchestr sejde v obsazení big bandu, doplněný dřevěnými dechovými nástroji, kompletními smyčci, rozšířenou rytmickou sekcí a bude hrát pod taktovkou jediného muže a tím je velmi zkušený a sympatický dirigent Martin Hybler.

Celým večerem, během kterého kromě finalistů vystoupí také např. Lenny, Miro Žbirka, Helena Vondráčková a další bude provázet stejně jako v předchozích letech Jan Čenský.

V období říjen –únor čeká finalisty několik víkendů plných příprav. Projdou si hodinami zpěvu s hlasovou poradkyní Kühnova dětského sboru Eliškou Hrubou Toperczerovou, pohybovou hereckou průpravou s herečkou Dianou Šoltýsovou, lekcemi rétoriky s Janem Čenským, profesionálním focením s Michaelem Kratochvílem, kompletním stylingem ve spolupráci s Luvoxy Hair & Beauty a mnoha dalšími zkušenostmi v oblasti hudby a vystupováním na jevišti.

Fotogalerie

Na závěr příprav budou mít všichni finalisté šanci vystoupit na velkém pódiu v rámci finálového galavečera na kterém odborná porota vybere vítěze, který pojede reprezentovat svojí zemi do italského lázeňského města Sanremo.

Sanremo Junior CZ se koná pod patronátem Italského kulturního institutu.

Historie Sanremo Junior CZ/SK a úspěchy našich finalistů

Mezinárodní pěvecká soutěž Sanremo Junior probíhá v České republice od roku 2016 a na Slovensku od roku 2017. Celkem do soutěže v za 5 let příhlasilo přes 560 dětí v ČR a přes 200 na Slovensku. Finálových večerů se zůčastnilo a s letošním rokem zúčastní 40 talentů. Sanremo Junior CZ/SK není však šance jen pro jednoho. Někteří z finalistů z minulých ročníků dostali po finálovém vystoupení i mnoho zajímavých nabídek v dalších projetech a tím už si začínají startovat hezkou kariéru.

Aneta Kalertová – vítězka Sanremo Junior CZ 2019

Získala jednu z hlavních rolí v dramatizaci oceňovaného románu Kateřiny Tučkové – VYHNÁNÍ GERTY SCHNIRCH. Roli Aneta získala na základě setkání při přípravách na Sanremo Junior CZ/SK kde si jí vybrala herečka a režisérka Diana Šoltýsová - “Aneta Kalertová je divadelní duše”, řekla jsem si hned na první hodině jevištniho pohybu Sanrema Junior a můj instinkt mě nezklamal.

Margaréta Ondrejková – vítězka Sanremo Junior SK 2018

Z mezinárodního finále v Itálii si ve stejném roce přivezla I první místo ve své kategorii. V letošním roce se stala absulutní vítězkou osmého ročníku Česko Slovensko má talent.

Sanremo Junior CZ/SK 2020 SPECIÁL

Petr Cemper – finalista Sanremo Junior CZ 2018

Po vystoupení na finálovém večeru v pražské Hybernii dostal a i přijal nabídku od producenta Janise Sidovského na vystupování v muzikálu Noc na Karštejně.

Sabina Pletanová – finalistka Sanremo Junior CZ 2017

V současné době ve spolupráci s producenty Ondřejem Soukupem a Richardem Liegertem nahrává své debutové album. Samostatně vystupuje na různých koncertech.

Adéla Řehořová – finalistka Sanremo Junior CZ 2017

Na základě vystoupení na finálovém večeru si ji vybrat Martin Chodúr se kterým absolvovala několik vánočních koncertů jako host.

Adriana Habrdová – vítězka Sanremo Junior SK 2017

Má své debutové album. V roce 2018 se zúčastnila soutěže Superstar ve které se ji podařilo dostat do top 60.

Kristýna Petráková – vítězka Sanremo Junior CZ 2016

Získala roli Fiony v muzikálu Shrek a previdelně se objevuje I v mnoha dalších muzikálech v divadle Hybernia a Broadway

Více informací se dozvíte nawebových stránkách a nebo na Facebooku. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 úterý 28. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 22
  WTF
 • 22
  OMG
 • 21
  LOVE
 • 19
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART