S kým by chtěl spolupracovat Liam Payne? Zpěvák prozradil, kdo z 1D mu byl nejbližší!

9. srpna 2017 14:30
Zpěvák se mezi roztomilými štěňátky rozhovořil o tom, s kým by nejraději spolupracoval a co všechno s 1D zažil.

ČTI TAKÉ: Vyzkoušej super trik! Jak ještě zvýšit maximální hlasitost iPhone při přehrávání hudby?

Liam Payne se svěřil, jak je to s 1D teď.

Je to jedna z nejzásadnějších otázek, která trápí fanoušky skupiny One Direction. Kdy se tenhle band dá zpátky dohromady a kdy kluci opět vyjedou na turné?

Liam Payne naznačil, kdy se kluci vrátí. V novém rozhovoru s BuzzFeed zpěvák řekl, že pořád ještě věří tomu, že se kluci dají zpátky dohromady a budou společně vystupovat! Možná dokonce i se Zaynem Malikem! Nikdo z nich by se tomu prý nebránil!

One Direction

„Myslím, že se v budoucnu ještě potkáme. Chci ještě s kluky udělat další album a napsat pro ně nové písně,“ svěřil se Liam. Všechny překvapil odpovědí, když na otázku s kým by nejraději spolupracoval, zmínil Zaynovo jméno.

„Myslím, že by se mi nejlépe spolupracovalo se Zaynem Malikem, protože oba děláme podobný druh hudby,“ svěřil se Liam s tím, že byl ze Zaynova odchodu z 1D nejvíce zklamaný.

Woof Woof 

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),

Zpátky k turné. Fanoušci si určitě dobře pamatují, jak kapela po vydání páté studiové desky Made in A.M udělala jen pár koncertů a televizních vystoupení, ale žádné velké turné už neuspořádala. A to by chtělo napravit, co říkáte kluci? Liam ale přiznává, že má na proběhlé turné s kapelou samé krásné vzpomínky.

One Direction / Madame Tussauds

„Když jsme byli mladší, trávili jsme spoustu času v autobuse. Když jsme dělali naše první americké turné, měli jsme opravdu malý autobus, takže jsem si užili spoustu srandy. Hrozně dobře jsme se díky tomu poznali, protože jsme byli pořád spolu,“ dodal Liam. Od té doby, co mají One Direction přestávku, vydal Liam dvě sólové písně, ve kterých spolupracoval s Zeddem.

via GIPHY

Ani ostatní kluci neměli moc času na odpočinek. Zayn pracuje na druhém albu, Harry Styles vydal sólovou desku a Niall Horan a Louis Tomlinson se rovněž vydali na sólové dráhy. Je tedy stále naděje, že se kluci dají ještě dohromady?

Liam Payne Plays With Puppies:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:30 čtvrtek 7. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 174
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 22
  OMG
 • 19
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART