Liam Payne nezvládl rozchod! V klubu napadl bývalého muže Cheryl Cole!

31. července 2018 15:47
Mezi Liamem a Cheryl je definitivní konec. Rozchod hvězdného páru dovršil Liam hádkou s bývalým manželem Cheryl.

Mezi Liamem a Cheryl je konec

Všichni o tom spekulovali, ale nyní to zaznělo i z úst slavného páru. Liam Payne a Cheryl Cole nyní potvrdili, že po dvou a půl letech je mezi nimi konec. 

Je nám velmi smutno, že musíme oznámit, že nyní jdeme každý jinou cestou. Bylo to pro nás těžké rozhodnutí. Stále chováme tolik lásky k naší rodině. Náš syn Bear je náš svět a my váš prosíme, abyste respektovali jeho soukromí, když procházíme touto cestou,“ napsala Cheryl na Twitter v neděli večer. 

O pár hodin později sdílel tu samou zprávu i Liam. V pátek večer si člen skupiny One Direction užíval s přáteli v Monaku a v klubu potkal i bývalého manžella Cheryl, Jean-Bernarda Fernandeze Versiniho a oba se ihned začali velmi vulgárně hádat. Liam použil opravdu hodně ostrá slova. 

Cheryl s bývalým manželem

Liam celou dobu sledoval Jean-Bernarda a chtěl se do něj pustit. Pořád tam stál se zkříženýma rukama a něco na něj ukazoval. Nikdo nechápal, o co jde,“ svěřil se svědek celého incidentu. 

Na toaletách na jednoho z přátel francouzského podnikatele křičel až musela být zavolána ochranka, která zpěváka odvedla pryč. Jean-Bernard se poté nabídl, že z klubu odejde, protože je moudřejší. Vypadá to, že Liam se z rozchodu nemůže stále vzpamatovat.

ČTI TAKÉ:  COMEBACK STOLETÍ! ONE DIRECTION ZVEŘEJNILI PRVNÍ SPOLEČNÝ KONCERT!

Jean Bernard, bývalý manžel Cheryl

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:47 středa 28. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 83
  OMG
 • 40
  WTF
 • 33
  LOVE
 • 30
  LOL
 • 28
  FAIL
 • 26
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART