Roztomilá buldočka Chloe se 188 tisíci sledovateli na Instagramu zemřela v pouhých čtyřech letech!

30. října 2017 11:58
Psí královna Instagramu Chloe zemřela na zástavu srdce.

ČTI TAKÉ: Kočky lepší než želvy ninja! Japonský fotograf je učí bojovým kouskům!

Psí kráska Chloe zemřela na zástavu srdce.

Milovníci francouzské buldočky Chloe pláčou. Slavná fenka, která byla pouze čtyři roky stará a na Instagramu jí sledovalo více než 188 tisíc fanoušků, bohužel zemřela. Rozkošná fenka šla k veterináři na rutinní prohlídku, nakonec ale byla převezena na kliniku. Za její smrt ale bohužel mohou zaměstnanci kliniky, kteří fence nesprávně nainstalovali kyslík a ona zemřela na srdeční zástavu.

„Jsme neskutečně nešťastní, když jsme zjistili, že Chloe zemřela. Dnes ráno byla dokonale zdravá, když jsme ji vezli na rutinní prohlídku. Do nemocnice Blue Pearl Chelsea šla na chirurgický zákrok, ale zaměstnanci kliniky nesprávně použili kyslík. Ten způsobil několik zástav srdce a následnou smrt,“ okomentovala její majitelka Loni Edwards.

„Chloe bojovala velmi dlouho, zůstali jsme s ní, ale chyba byla tak fatální, že to nezvládla,“ dodala. Její fanoušci vyjadřují rodině upřímnou soustrast a jsou v šoku z tak brzkého odchodu roztomilé fenečky.

nuggeting

Příspěvek sdílený Chloe The Mini Frenchie (@chloetheminifrenchie),

Díky Chloe jsem poznal nádherný svět psů a vím, že přinesla bezpočet úsměvů a radosti každému, kdo ji potkal. Moje srdce jde za její rodinou,“ napsal Samson Golden, který byl fanouškem psí princezny. Komentáře na sociální síti se nesou v hodně podobném duchu, všichni jsou z její ztráty zdrceni.

Chloe bude všem určitě hodně chybět, nejvíce ale své rodině, která se z její ztráty nemůže vzpamatovat. V sobotu se měla společně s majiteli zúčastnit charitativní akce v New Yorku na podporu obětem hurikánu Maria, který se nedávno přehnal přes část USA.

ČTI TAKÉ: Harry Styles zahájil světové turné! Fanoušky překvapil na letišti!

bring it, netflix #weekend 

Příspěvek sdílený Chloe The Mini Frenchie (@chloetheminifrenchie),

what should we be this year?! leave ideas below please! ❤️

Příspěvek sdílený Chloe The Mini Frenchie (@chloetheminifrenchie),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:58 úterý 27. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 33
  FAIL
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOVE

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART