Úplný rozpad skupiny Fifth Harmony? Holky si dávají pauzu na neurčito!

20. března 2018 13:09
Holky z Fifth Harmony se rozhodly, že si dají pauzu. Kdy se vrátí (a zda vůbec) ale neřekly...

ČTI TAKÉ: Krasavice z Fifth Harmony mají nový klip! HIT nebo SHIT? Hlasuj!

Fifth Harmony

Úspěšná britská dívčí skupina Fifth Harmony se rozhodla, že si dá pauzu. A pro mnohé je to velkým překvapením. Část fanoušků ale tvrdí, že na tento krok od holek čekala už dlouho. První fámy o rozpadu přišly totiž ještě před odchodem Camily Cabello, která skupinu opustila v roce 2016.

Fifth Harmony a Pitbull

V tu dobu sama Dinah Jane přiznala, že čekala, kdy kapela začne vystupovat odděleně. „Byly jsme spolu tři roky a ohlédly jsme se zpět do minulosti. Jsme velice spokojené s tím, kde jsme teď a možná spolu budeme ještě v budoucnosti tvořit více hudby. Ale mám pocit, že budeme brzy vystupovat všechny sólo. Je to pravda,“ svěřila se.

Skupina ustála odchod Camily, musela se ale potýkat s dalšími fámami o rozpadu. I to ale holky na čas společně překonaly. „Fifth Harmony - to je naše domácí základna. Tam se vždycky vrátíme,“ řekla Normani před vydáním singlu Down.

Fifth Harmony

Konečně máme pocit, že žijeme náš život. Vzaly jsme si to, co jsme chtěly celou dobu. Možná to z naší skupiny nebylo cítit po celou dobu její existence, ale my jí doopravdy žijeme. Možná jsme o tom dříve nebyly dostatečně přesvědčené, nebo nebyly dostatečně odvážné. Tentokrát ale máme nový důvod, proč skupinu dělat a je nám jedno, co říkají ostatní. Já bych si přála, aby to takhle bylo po celou dobu,“ svěřila se Normani nedávno.

I přestože právě ona měla nabídek na sólovou dráhu několik, vždy tvrdila, že je pro ni Fifth Harmony na prvním místě. „Je to legrační, protože si tolik lidí už myslelo, že jsem ze skupiny odešla. A já jen seděla na posteli a smála se tomu. Existuje tolik vět, které mohou být vytržené z kontextu,“ dodala.

Normani z Fifth Harmony

Ne, nikdy skupinu neopustím. Už jsme hodně vysoko. Jsme nejspíš na vrcholu. Bylo by hloupé, kdybych to udělala. Není to něco, co bych chtěla udělat svým srdcem a duší,“ zavrhla tuto myšlenku Normani. O myšlence pauzy skupiny ale promluvila i Lauren Jauregui, která má za sebou už několik sólových projektů.

Lauren Jauregui (Fifth Harmony)

Je to mezi námi opravdu v pohodě, protože jsme se celou dobu rozvíjely. Bylo mi 16 let, když jsme společně začínaly. Je to skvělá skupina, ale potřebujeme prostor, abychom se mohly rozvíjet, růst a samostatně všechno prozkoumávat,“ dodala.

Informace o neurčité přestávce nepřišla tak jako rána z čistého nebe a vypadá to, že toto téma bylo mezi holkami poměrně časté. Přejeme jim, aby všechny našly to, co hledají a ať se k sobě zase brzy vrátí. Uvidíme ale zda se to vůbec někdy stane a pokud ano, v jakém složení.

ČTI TAKÉ: 10 zajímavostí o Fifth Harmony! Co dělají holky před každým koncertem? Jejich zvyk překvapí!

Fifth Harmony - nová dívčí kapela s klipem Sledgehammer

fifth harmony

Pitbull, Fifth Harmony - Por Favor (Official Video)


ČTI TAKÉ: Nejdřív film, teď nové album! Fifth Harmony mají napilno! Jak se songy budou jmenovat?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:09 středa 18. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  FAIL
 • 13
  LOL
 • 12
  LOVE
 • 10
  WTF
 • 7
  SUPER
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART