Justin a Hailey Bieberovi se chtějí vzít podruhé! Na obřadu bude řada celebrit

10. ledna 2019 16:38
Slavný pár čeká ještě jedna svatba. Hailey Baldwin (22) a Justin Bieber (26) se ale nemohou domluvit na termínu.

Justin a Hailey plánují ještě jeden obřad

Od chvíle, kdy se Justin Bieber (26) aHailey Baldwin (22) zasnoubili, se spekulovalo o tom, kdy pár bude mít svatbu. Oba dva to dlouho tajili a samotný obřad se jim dokázalo utajit.

To, že svatba už proběhla, prozradil Justin na svém Instagramu v době Díkuvzdání, kdy napsal, že je ženatý muž. Pár na začátku nového roku prchl z New Yorku, kde se pravidelně objevuje, do Justinovi rodné Kanady a vypadá to, že si užívají klidný rozjezd roku.

Hailey a Justin jsou stále zamilovaní. Nebo ne?

Justin a Hailey mají už jednu svatbu za sebou, ale ještě je čeká druhý obřad. Justin je totiž silně věřící, a proto by veselku měl zopakovat ještě před Bohem. Oba dva křesťanský obřad ještě plánují, přestože oficiálně jsou už manželé. Svatba se podle zdroje z jejich okolí měla odehrát v lednu, ale vypadá to, že Justin ani Hailey ještě nejsou připraveni předstoupit nejen před Boha, ale i před své rodiny a přátelé a vyměnit si prstýnky.

Tajné svatby roku 2018! Které hvězdy do toho nečekaně praštily?

Že by si svým rozhodnutím nebyli jisti a jejich svatba v září byla příliš unáhlená? Podle zdroje Hailey, která si už na Instagramu změnila jméno na Hailey Bieber, vypracovává seznam hostů, kde by se měla objevit i řada celebrit. Možná kvůli nim se ale svatba posouvá, protože všichni jejich hosté jsou zaneprázdnění a je těžké sladit vše do jednoho dne.

Komunikují se všemi svými přáteli a členy rodiny, aby s nimi mohli být v jejich den. Chtějí být obklopeni nejbližšími,“ svěřil se zdroj. Na jejich den si tak budeme muset ještě chvilku počkat.

ČTĚTE TAKÉ: Justin Bieber se ztrapnil na Instagramu. Nepochopíte, co napsal k fotce své ženy!

Justin Bieber, Hailey Baldwin

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:38 pátek 10. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • 94
  LOVE
 • 46
  LOL
 • 41
  OMG
 • 39
  WTF
 • 38
  FAIL
 • 31
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART