Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Romantika i punk! Ohodnoť nový klip kapely Mandrage Motýli s Berenikou Kohoutovou! Hit nebo shit? Hlasuj!

  8. prosince 2017 11:39
  Romantika i punk! Mandrage si udělali soukromý mejdan s kamerou a Berenikou Kohoutovou! Videoklip k singlu Motýli avizuje novou desku, kterou kapela dokončuje v Berlíně.

  ČTI TAKÉ: 15 NEZAPOMENUTELNÝCH HUDEBNÍCH VIDEOKLIPŮ ROKU 2017! HARRY, TAYLOR, JUSTIN, KENDRICK, SELENA...

  Mandrage

  Jedna z nejúspěšnějších domácích kapel, Mandrage, vydává nový singl Motýli, jenž je inspirován metaforou „mít motýly v břiše“ a je další ochutnávkou z chystané desky. Vydání alba s názvem Po půlnoci je naplánováno na 19. ledna 2018. 

  Kapela jej představí naživo v rámci jarního turné, které odstartuje 2. února 2018 v pražském Foru Karlín. Scénáře a střihu videoklipu s Berenikou Kohoutovou v hlavní roli se chopil bubeník Mandrage Matyáš Vorda, na režii spolupracoval s kameramany klipu Tomášem Kasalem a Michalem Budinským.

  Mandrage (natáčení klipu Motýli)

  Klip se točil za rekordních časových i produkčních podmínek – na vymyšlení, zprodukování, natočení a sestříhání byl pouhý týden. Hlavní roli nekompromisní divoké holky, která vymetá bary a hází klukům prášky do pití, ztvárnila talentovaná Berenika Kohoutová. 

  NOVÉ VIDEO: Mandrage - Motýli: 

  Natáčelo se v Bar coming soon a Cardinal’s. Vzhledem k časovému presu se za kamerou střídal Michal Budinský a Tomáš Kasal. „První den jsme natočili všechny scény z barů a další den zbývající záběry u našeho klávesisty Franty v novém bytě, od kterého si ten den převzal klíče. Klip je na světě a my jsme vděční všem, kteří nám umožnili vše takhle rychle zvládnout,“ komentuje bubeník Matyáš Vorda.

  Mandrage (natáčení klipu Motýli)

  Berenika Kohoutová dodává: „Zlobivý holky se vždycky hrajou skvěle! Když můžete navíc rozbít pár skleniček, protože to je ‚v roli‘, tak to je nejvíc. Kluci z Mandrage jsou strašně skvělí, vůbec nemachrujou a natáčení s nima bylo moc příjemný. Snad se spojení romantický písničky a punkovýho klipu bude lidem líbit tak, jako mně!“

  Singl pochází z připravované desky Po půlnoci, jejíž vydání je naplánováno na 19. ledna příštího roku. V těchto dnech kapela poslední skladby dokončuje v berlínských Red Bull Studios. Album bude obsahovat 12 písní, na kterých se hudebně i textově podíleli všichni členové Mandrage.

  Mandrage (natáčení klipu Motýli)

  Autorsky rozmanité nahrávky doplní také cover písně Malí sráči od kapely Zuby Nehty. Oproti poslední desce nabídnou Mandrage po hudební stránce více kytarových a rockových prvků, čímž se částečně navrátí ke svým počátkům. 

  „Deska měla původně vyjít na podzim letošního roku, ale řadu věcí jsme předělávali, čímž jsme ztratili spoustu času. Nakonec se nám nepodařilo album dokončit ani za pět minut dvanáct, bude hotové spíš nějakou tu chvíli po dvanácté. Nicméně jsme toho názoru, že je lepší vydat skvělou desku po půlnoci než polotovar před polednem,“ vysvětluje kytarista kapely Pepa Bolan i symbolický název alba.

  Mandrage (natáčení klipu Motýli)

  Následné turné k albu Po půlnoci kapela odstartuje 2. února 2018 velkým koncertem v pražském Foru Karlín a poté zavítá do dalších 6 měst v České republice. Pro brněnské fanoušky již přidala druhý termín na 14. února. Předskokanem bude mladý písničkář a busker Jakub Ondra. Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti TicketStream.

  MANDRAGE TOUR 2018
  2. 2. – PRAHA – Forum Karlín
  8. 2. – LIBEREC – Dům kultury Liberec
  9. 2. – PARDUBICE – ABC Klub
  14. 2. – BRNO – Sono Centrum
  15. 2. – BRNO – Sono Centrum – vyprodáno
  17. 2. – OSTRAVA – Dům kultury Akord
  2. 3. – PLZEŇ – Kulturní dům Peklo
  3. 3. – ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kulturní dům Vltava 

  Fotogalerie

  JAK TĚ BAVÍ NOVINKA OD KAPELY MANDRAGE?
  HIT!
  188
  SHIT!
  133

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:39 sobota 7. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 31
   LOVE
  • 17
   SUPER
  • 13
   WTF
  • 13
   FAIL
  • 13
   OMG
  • 11
   LOL

  Související