Rodina Aviciiho promluvila poprvé od jeho smrti. Co vzkázala fanouškům?

25. dubna 2018 11:30
Jaká je poslední fotka Aviciiho pořízená jen den před jeho smrtí? Vypadal šťastně!

ČTI TAKÉ: DALŠÍ BLÁZNIVÁ CHALLENGE A NOVÝ HIT INTERNETU! TANCUJ JAKO MIMOZEMŠŤAN!

Avicii

Aviciiho rodina promluvila poprvé od smrti svého syna a bratra Tima Berglinga a vzkázala fanouškům, že jim děkuje za podporu, lásku vyjádřenou Timovi i všechny dojemné vzkazy: 

„Chtěli bychom vám poděkovat za podporu a krásná slova o našem synovi a bratrovi. Jsme vděčni za každého, kdo miloval Timovu hudbu a má vzpomínky na to, co prožil spolu s jeho písničkami“, napsala rodina ve vyjádření pro magazín Us Weekly. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 30 HLÁŠEK Z FILMŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ POCHÁZÍ?

„Díky i za všechny akce, které se uspořádaly na počest Tima, ať už to byly veřejné meetingy, kostelní zvony hrající jeho hudbu, pocty od mnoha hudebníků na festivalu Coachella a minuty ticha za Tima držené po celém světě. Děkujeme i za respektování soukromí naší rodiny v tomto těžkém období. Doufáme, že to tak zůstane i nadále“, píše se v dopise určeném fanouškům z celého světa.

Avicii zemřel nečekaně v pátek 20. dubna 2018 (psali jsme zde) a od té chvíle svou upřímnou soustrast vyjádřila nadanému švédskému producentovi na sociálních sítích většina hvězd hudebního světa. 

Vzpomínce na svou bývalou lásku se neubránila ani Timova expřítelkyně Emily Goldberg. Spolu s jejich společnými fotkami přidala na Instagram vzkaz: „No tak, lásko, nevzdávej to s námi, vyber si mě a já ti ukážu lásku“ - tohle je část textu, který pro mě Tim napsal. Přála bych si, abych mu mohla dostát.

Během těch dvou let, které jsme byli spolu, byl mým nejbližším a nejlepším přítelem. Teď se nemůžu podívat na Medvěda bez toho, aniž bych věděla, že už nikdy neuvidím jeho tvář. Pořád si srovnávám myšlenky. Děkuju všem za milá slova a vzpomínky na Tima“, napsala Emily.

Time, už teď nám moc chybíš! Ty i tvoje hudba. 

DJ Avicii si den před smrtí užíval s přáteli na lodi.S nápojem v ruce.

Tim a Emily

Avicii

Slavného Aviciiho zřejmě zabila závislost na alkoholu.

Bylo mu pouhých 28 let.

HUDEBNÍ KVÍZ: 30 PÍSNIČEK! POZNÁŠ PODLE UKÁZKY, KOMU PATŘÍ KTERÝ SONG?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:30 čtvrtek 23. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 120
  OMG
 • 17
  FAIL
 • 15
  SUPER
 • 13
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART