RIHANNA SE V SLZÁCH SLOŽILA PŘÍMO NA JEVIŠTI PŘI EMOTIVNÍM VYSTOUPENÍ!

22. června 2016 11:37
Rihanna se zhroutila při vystoupení na ANTI Tour!

Rihanna slaví letos už 11. výročí zahájení své kariéry a 26. července se už potřetí vrátí do Prahy, kde vystoupí v O2 Areně. Turné začalo 26. února v kalifornském San Diegu, Praha je až v závěrečné fázi turné, které končí 12. srpna v Curychu. Dokáží fanoušci v Praze udělat takovou atmosféru, která Rihannu dojme stejně jako se to podařilo fanouškům v Dublinu?

Při hitu „Love the Way You Lie“ začala Riri najednou natahovat a fanoušci mohli vidět na obrazovkách detail jejího obličeje, po kterém se začaly kutálet slzy. Rihanna se rozbrečela a nemohla jeden ze svých největších hitů ani dozpívat, ale fanoušci ji v tom nenechali a odvedli práci bez problémů za ní. To ale zpěvačku rozbrečelo ještě víc a tak jen stála a užívala si sborový zpěv tisíců fans, zatímco se jí dokonalý make-up rozmazával po obličeji.

Rihanna je známá „drsňačka“, kterou jen tak někdo a něco nerozhodí, proto byla tahle situace překvapivá pro všechny přítomné. Díky tomu, že se ale Riri nebála dát průchod svým emocím a ukázala, že je také jen člověk, otevřela si srdce svých fanoušků ještě mnohem více, než kdy předtím!

VIDEO: RIHANNA A JEJÍ EMOTIVNÍ VYSTOUPENÍ V DUBLINU

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:37 čtvrtek 20. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • 55
  LOVE
 • 13
  LOL
 • 13
  OMG
 • 12
  SUPER
 • 11
  FAIL
 • 9
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART