RIHANNA, MUSE, SIA... Je čas koupit (nebo vyhrát) vstupenky na Sziget!

20. dubna 2016 13:13
Pozor, už od 5. května zdražuje Sziget vstupenky! Nakup, nebo vyhraj lístky už teď! Manu Chao, David Guetta, Die Antwoord, Bastille, Noel Gallagher, Hardwell, Sigur Rós, to je jen střípek týdenního programu, který na ostrově v centru Budapešti letos připravili!

foto: http://szigetfestival.cz/

Sziget je největší hudební festival ve střední Evropě, který probíhá v maďarské metropoli Budapešť každý rok v srpnu už více než dvacet let. 

Neskutečná jízda plná zábavy, hudby, divadla a nekončící party, tak lze popsat festival Sziget. A pokud tohle chcete zažít, neváhejte, kromě zdražení je také již prodáno 75 % permanentek. Druhou variantou je vyrazit na Sziget jako vítěz! Chcete pocítit skutečnou atmosféru Szigetu? Podívejte se na oficiální aftermovie shrnující sedm neuvěřitelných dní ročníku 2015!

Official Aftermovie - Sziget 2015:

Doposud ohlášený program Szigetu po dnech: ZDE

A je tu finále! Česko-slovenský souboj kapel rozhodnou návštěvníci koncertů a navíc mohou vyhrát permanentku na Sziget.

Hrát na Szigetu se podaří z českých kapel jen málokomu, letos je to zatím jen beatboxer a pěvák En.Dru. Doplní ho jeden z dvojice Piano (CZ) a Fúzy Múzy (SK). Hlasy návštěvníků tří koncertů totiž určí vítěze Jednou ranou na Sziget, který má jistotu koncertu na letošním ročníku festivalu. Ale nejen kapely mohou vyhrát účast na Szigetu. Na každém koncertě získá také jeden z návštěvníků sedmidenní permanentku na Sziget. 
Každý ze tří finálových večerů kromě finalistů, které z více než 260 přihlášených kapel vybrala odborná porota, ozdobí také svým koncertem speciální hosté:

28.4. – Bratislava, KC Dunaj – speciální host: Wattican Punk Ballet (Hu)

5.5. – Brno, Fléda - speciální host: Lesní zvěř

6.5. – Praha, Rock Café - speciální host: En.Dru

Výběr z programu Sziget 2016:

Afrojack

Aurora

Bastille

Bloc Party

Boys Noize

Bring Me The Horizon

Bullet For My Valentine

Carnage

CHVRCHES

Crystal Castles

Datsik

David Guetta

Die Antwoord

Dillon Francis

DJ Sliink

DVBBS

Dyro

Excision

FIDLAR

Hardwell

JAIN

Jake Bugg

Jess Glynne

John Newman

K.I.Z.

Kaiser Chiefs

Kodaline

Kovacs

M83

Manu Chao La Ventura

Marky Ramone's Blitzkrieg

MO

Molotov

Movits!

Muse

Naughty Boy

Nicky Romero

Noel Gallagher

Oscar and the Wolf

Parkway Drive

Parov Stelar

Rico & Sticks

Rihanna

Róisín Murphy

SIA

Sigur Rós

Skunk Anansie

Sum 41

The Last Shadow Puppets

The Lumineers

The Neighbourhood

Tourist

Travis Scott

TroyBoi

Unkle (live)

Vinai

Wilkinson (live)

Years & Years

Zedd

Jako zatím jediný festival v historii je Sziget dvojnásobným držitelem evropského ocenění EFA „Best Major Festival“ a to za ročníky 2011 a 2014 a za rok 2015 získal ocenění Best Line-up“. Sziget pravidelně přiláká na krásný ostrov v srdci Budapešti více než 400 000 fanoušků z nejméně 80 zemí. Obří akce poskytuje kompletní úžasný prázdninový týden se skvělými živými koncerty světových hvězd, mezinárodní komunitou a všemi turistickými atrakcemi, které město Budapešť nabízí. Program Szigetu tvoří zvučná jména těch největších umělců napříč žánry, doplněná o fantastické nehudební zážitky mnoha divadelních představení, vizuální tvorby a instalací. Tato jedinečně namíchaná směs přitahuje stále větší počet návštěvníků, a tak v roce 2015 bylo i přes navýšenou kapacitu hned třikrát vyprodáno.

Vstupenky: www.szigetfestival.cz/tickets

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART