Režisér filmu Thor: Ragnarok říká: „80 % natáčení byla improvizace!“

26. července 2017 18:08
Kritiky opěvovaný režisér, scénárista a bavič Taika Waititi je mužem mnoha schopností, nově si mezi ně může například započíst poradenství zenového životního stylu.

ČTI TAKÉ: LINKIN PARK UCTILI PAMÁTKU CHESTERA BENNINGTONA, KTERÝ NÁS MINULÝ TÝDEN NAVŽDY OPUSTIL

Thor: Ragnarok (2017)

Reportéři jej zastihli na Comic-Conu v San Diegu, kde byl zveřejněn nový trailer k jeho prvnímu velkému hollywoodskému filmu Thor: Ragnarok, v pro něj typickém uvolněném a odlehčeném rozpoložení.

„Proč se v práci stresovat?“ Waititi se rozhovořil o „atmosféře volnosti a spolupráce,“ kterou vytvořil při natáčení třetího filmu o Thorovi. Herce povzbuzoval k tomu, aby si během práce pouštěli hudbu, tančili, společně jedli a především improvizovali. Podle slavného režiséra bylo 80 procent filmu výsledkem improvizace nebo spontánních úprav.

Přesně takový styl práce v prvé řadě umožnil Waititimu získat tuto práci a výsledek se pro Marvel zjevně vyplácí, ačkoliv byly i chvíle, kdy se herci obávali výpovědi.

Could do with more colours and freaky characters. #Ragnarok #bestposterever

Příspěvek sdílený Taika Waititi (@taikawaititi),

„Mark Ruffalo jednou skončil s natáčením pro daný den,“ vzpomíná Waititi, „přišel za mnou a ptal se ‚Proč nás ještě nevyhodili? Děláme v tom filmu takové šílené blbosti, tak proč ještě nevolají?‘“

Thor: Ragnarok se objeví v kinech 3. listopadu 2017.

VIDEO: Thor: Ragnarok (2017) CZ dabing HD trailer II.:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:08 čtvrtek 23. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 21
  LOVE
 • 19
  SUPER
 • 18
  LOL
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART