Rapper Pitbull věnoval nemocným soukromý vrtulník! Jak pomáhají další hvězdy po hurikánu Maria?

29. září 2017 14:48
Hvězdy se spojili a pomáhají rodinám v Portoriku!

ČTI TAKÉ: Tančící klaun Pennywise z hororu TO je hitem Twitteru! Dává jako pán i Despacito a Crazy Froga!

Pitbull / Jennifer Lopez / Daddy Yankee

Pitbull pomohl postiženým v Portoriku.

Jako bychom potřebovali další důvod, proč ho milovat. Rapper Pitbull rád a často pomáhá těm, kteří to potřebují. „Děkujeme Pitbullovi za půjčení jeho soukromého letadla na převážení pacientů nemocných rakovinou z Portorika do Spojených států,“ uvedla Jennifer Gonzalez z nemocnice v Portoriku.

Pitbull pomohl pacientům, kteří byli zasaženi hurikánem Maria. Hurikán byl nejsilnější bouří, který zasáhl ostrov za téměř sto let. Ostrov nyní vyhodnocuje škody a úředníci tvrdí, že by zjišťování mohlo trvat až půl roku. Hurikán zničil střechy a zaplavil domy, na ostrově byla hlášena intenzivní povodeň. Mnoho ulic zůstalo zničeno.

Please donate TODAY to #unitedforpuertorico @nygovcuomo

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Pomohl ale nejen známý rapper, ale například i herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, která věnovala na obnovu ostrova 1 milion dolarů. „Všichni se snažíme najít nejlepší způsob, jak pomoci. Náš ostrov Portoriko byl zasažen dvěma ničivými hurikány Irma a Maria. Portoriko teď potřebuje naší pomoc a já všechny naléhavě vyzývám k podpoře. Společně můžeme obnovit náš ostrov a náš Karibik,“ sdělila dojemně herečka na tiskové konferenci.

Pomáhá i rapper Daddy Yankee, známý například z hitu Despacito, který věnoval rovněž 1 milion dolarů. „Portoriko potřebuje pomoc. Je zde nedostatek jídla, nemají žádné zásoby, plyn ani léky, a proto vyzývám k mezinárodní pomoci. Vaši pomoc potřebujeme víc než kdy jindy,“ napsal na svůj Instagram.

ČTI TAKÉ: Jak pomáhá Justin Bieber v boji proti rasismu? A co ty?

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:48 sobota 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 17
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  OMG
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART