R.I.P: ZPĚVÁK LINKIN PARK CHESTER BENNINGTON SPÁCHAL SEBEVRAŽDU!

20. července 2017 21:07
Šokující zpráva nám zlomila srdce. Zpěvák Linkin Park ve svých 41 letech dnes spáchal sebevraždu.

Chester Bennington

Chester Bennington spáchal sebevraždu.

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington spáchal ve svém domě v Los Angeles sebevraždu oběšením. Nechal tu po sobě svou ženu Talindu Ann Bentley a celkem 6 dětí.

V textech pro kapelu Linkin Park často zmiňoval svou depresi, osobní problémy a závislosti na cracku a alkoholu. Také byl kdysi zneužívaný starším příbuzným, což ho samozřejmě poznamenalo a díky čemuž už v minulosti mluvil o tom, že uvažoval několikrát o sebevraždě.

Jedním ze smutných songů kapely je i singl Heavy, který vydali Linkin Park před čtyřmi měsíci: “I don’t like my mind right now // Stacking up problems that are so unnecessary // Wish that I could slow things down”... V refrénu se dokonce zpívá: “If I just let go, I’d be set free...”

Linkin Park

Několik Chesterových blízkých přátel rovněž spáchalo sebevraždu. Mezi nimi i Chris Cornell z kapely Soundgarden, který se letos v květnu také oběsil. Bennington, který mu byl na pohřbu, se zabil přesně v den Cornellových nedožitých 53. narozenin.

Rodina se zatím k události nevyjádřila, informaci ale na Twitteru potvrdil Chesterův spoluhráč a dlouholetý přítel Mike Shinoda. „Jsem v šoku a mám zlomené srdce. Je to pravda. Oficiální vyjádření dám hned, jak ho budu schopen,“ napsal:

Jen několik dní před svou smrtí ještě nahrával Chester s klukama z kapely ve studiu. Kapela Linkin Park byla v současné době na světovém turné ke své nové desce One More Light. Znovu měla vystoupit 27. července v Mansfieldu ve státě Massachusetts a plánovali turné s Blink-182.

Linkin Park

Čeští fanoušci měli možnost vidět Linkin Park a jejich zpěváka s jedinečným hlasem ještě nedávno v Praze na festivalu Aerodrome. Nikdo tehdy ani zdaleka netušil, že to bude naposledy. Budeš nám moc chybět, Chestere! : ́-(

...He tried so hard and got so far, but in the end it doesn’t even matter...

V pátek večer ve 20:00 sleduj vzpomínkovou hodinu s Linkin Park.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:07 pátek 17. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 357
  OMG
 • 133
  FAIL
 • 33
  LOVE
 • 29
  WTF
 • 21
  SUPER
 • 18
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART