Proč si Zac Efron myslí, že polibek se Zendayou byl nejlepší, co zažil?

11. prosince 2017 9:50
Zac Efron zažil filmový polibek, na který dlouho nezapomene.

ČTI TAKÉ: Dokonalá náhoda? Fotky, které vypadají až moc perfektně! Co je jejich tajemstvím?

Zac Efron a Zendaya

Už se nemůžeme dočkat až uvidíme nový film The Greatest Showman, ve kterém hraje mimo jiných i Zac Efron a Zendaya. Jejich postavy, Anne a a Phillip se do sebe ve filmu zamilují a fanoušci se samozřejmě nemohou dočkat toho až uvidí jejich filmový  polibek.  Teď se o tom konečně oba dva rozhovořili na tiskových konferencích.

via GIPHY

„Je nutné, abychom mezi s sebou cítili tu chemii, kterou pak cítí i samotní diváci,“ říká herečka. „Potkali jsme se a za 30 minut jsme museli jít natáčet scénu, kde se máme líbat. Ale dali jsme to na první pokus,“ dodává Zac. „Byl jsem z toho opravdu překvapen. Odcházel jsem z natáčení a říkal jsem si, že je to vážně skvělé,“ komentuje Zac.

Dokonce se herec svěřil, že to byl jeho nejoblíbenější polibek všech dob. Takže ještě lepší než se svou ex Vanessou Hudgens z filmu High School Musical, se kterou několik let i chodil?

Z squared. #GreatestShowman

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron),

„Tohle je můj oblíbený polibek vůbec, protože mezi postavami je to správné napětí, je to mezi nimi opravdu vážné a pohled v jejich očích doslova elektrizující. Chtějí se tak moc dát dohromady a v tom polibku to všechno je,“ dodává Zac.

Zkrátka milujeme scény, kde se Zac líbá s nějakou herečkou. V High School Musical jsme si museli počkat až na druhý díl, ale teď už se nemůžeme dočkat nového filmu, kde slavnou líbací scénu uvidíme.

ČTI TAKÉ: Romantika i punk! Ohodnoť nový klip kapely Mandrage Motýli s Berenikou Kohoutovou! Hit nebo shit? Hlasuj!´

The Greatest Showman | Official Trailer

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:50 úterý 10. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 79
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 18
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 16
  OMG
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART