Proč si Emma Watson nefotí selfies s fanoušky? Může za to šílenství kolem Harryho Pottera!

2. března 2017 19:35
Hvězda Harryho Pottera herečka Emma Watson odmítá fanoušky, kteří si s ní chtějí vyfotit selfie... A důvod je překvapivý!

ČTI TAKÉ: Máma Seleny má strach, že Weeknd její dceru brzy odkopne a zlomí jí srdce!

V rozhovoru pro časopis Vanity Fair Emma uvedla, že se tímhle „zákazem“ snaží chránit svoje soukromí a zároveň chce zabránit potterovské mánii. Tu si prý užila už v 11 letech a od té doby se větší pozornosti ráda vyhne. A že by takové selfie s Emmou vyvolalo vlnu reakcí, je jasné!

Emma Watson v roli Hermiony Grangerové.

„Potkala jsem fanoušky, kteří měli moji tvář vytetovanou na těle. Další zase četli Harryho Pottera, aby se prý vyléčili z rakoviny. Nevím, jak přesně to popsat, ale tenhle fenomén Harryho Pottera se dostal už do jiné dimenze, až za hranici šílenství,“ vysvětlila Emma své obavy z toho, že by vše zažila znovu.

Hlavní hvězdy Harryho Pottera pospolu v roce 2007.

V době natáčení posledních dílů Harryho Pottera přestala mít ráda sama sebe. „Odskočila jsem si z červeného koberce na toaletu. Měla jsem na sobě strašně makeupu a nadýchané šaty.

Opřela jsem se o umyvadlo a řekla tomu obrazu v zrcadle ,Kdo jsi? Nedokázala jsem se ztotožnit s tou přeupravenou dívkou. Začala jsem se dostávat za hranici slávy, z které už není návratu,“ řekla Emma.

Emma už si nyní opět věří.

Emma se potýkala s nejistotou a úzkostmi, i to je jeden z důvodů, proč kolem sebe nyní nechce tolik pozornosti. „Představa, že bych viděla svůj 10 metrový plakát, protože jsem někomu dovolila udělat si se mnou selfie, je šílená,“ dodala herečka.

Emmu teď můžeš vidět v novém filmu Kráska a zvíře, mrkni na trailer:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:35 pátek 30. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 161
  LOVE
 • 30
  WTF
 • 29
  LOL
 • 24
  OMG
 • 22
  FAIL
 • 21
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART