Proč se Rupert Grint alias Ron Weasley nemůže dívat na filmy o Harrym Potterovi?

7. prosince 2017 9:26
Herec Rupert Grint přiznal, co mu na filmech o Harrym Potterovi vadí nejvíc.

ČTI TAKÉ:  BOJ MEZI SLAVNÝMI MANŽELI! PROČ JSOU DCERA KURTA COBAINA FRANCES A JEJÍ MANŽEL SILVIA NA KORDY?

Trojice z Harryho Pottera

Jaké to je, když se musíte vy sami pozorovat na obrazovce? Také vám to vadí? Určitě nejste sami a nemá to ráda ani většina herců. Například pro britského herce Ruperta Grinta, který se do povědomí zapsal jako nejlepší kamarád Harryho Pottera Ron Weasley, je to tak příšerné, že se nikdy nemůže dívat na žádný díl Harryho Pottera. 

A post shared by Rupert Grint (@rupertgrint) on

„Nemůžu si filmy užívat jako fanoušek, protože se musím dívat jen sám na sebe. A to je příšerné,“ přiznal se Rupert v rozhovor pro britský časopis Radio Times. Je ale rád, že si filmy i knihy našly tolik fanoušky a rád s nimi i tráví čas. „Jsem rád, že dělám lidi šťastné svou prací, ale nenávidím, když si tajně pořizují fotky. Můžou klidně přijít a zeptat se, zda se můžeme společně vyfotit,“ přiznává.

 Dodává také, že když mu bylo 11 nebo 12 let, byl rád, že je slavný. „Když jsem dospíval, toužil jsem být neviditelný.“ Navzdory svým smíšeným pocitům k filmům o Harrym Potterovi, herec přiznal, že k postavě Rona bude mít vždycky zvláštní vztah.

#Repost @snatch with @repostapp ・・・ Best dressed in the gangsta game. #SnatchTV #RupertGrint #Crackle

A post shared by Rupert Grint (@rupertgrint) on

 „Myslím, že tahle role pro mě vždycky bude nejdůležitější. Měl jsem s Ronem zvláštní vztah, protože jsem se s ním vlastně spojil. Je velmi těžké oddělit, kde končí Rupert a začíná Ron,“ přiznal. Uznává, že role mu velmi ovlivnila dětství a celkově jeho život. Po posledním dílu uvažoval dokonce o tom, že by s herectvím navždy skončil. 

„Byli jsme v bublině Harryho Pottera několik let. Herectví nikdy nebylo to, co jsem chtěl dělat, nikdy to nebylo, o čem bych snil, chtěl jsem vždycky studovat a mít normální život. Často jsem se sám sebe ptal, jestli je tohle opravdu to, co chci dělat. Chtěl jsem žít trochu jinak, ale protože jsem byl v tom dospělém světě, od tak raného věku, spoustu věcí jsem se naučil a hodně mi to pomohlo v mém následujícím životě,“ přiznává Rupert.

ČTI TAKÉ:  PINK VYCHOVÁVÁ SVÉ DĚTI JINAK! CO JÍ ŘEKLA DCERA A Z ČEHO MĚLA ZPĚVAČKA NEJVĚTŠÍ RADOST?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:26 pátek 6. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 154
  SUPER
 • 71
  LOVE
 • 32
  LOL
 • 30
  OMG
 • 22
  WTF
 • 17
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART